Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler- Ciltli

Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler- Ciltli

Orijinal Adı : What to Expect The Toddler Years

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

Çevirmen : Dr. Dilek Tunalı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 810

Çıkış Tarihi : Ekim 2000

168.50

Kitap Hakkında


"Bu eşsiz rehber bize nezaket, saygı ve paylaşma gibi değerleri, özgüven ve dürüstlük gibi temel ihtiyaçları çocuğa öğretmek için vaktin hiç de çok erken olmadığını anlatıyor. Bu kitap anne babanın kütüphanesinde bulunmalı."
Marian Wright EDELMAN
Amerika'nın en güvenilir gebelik ve bebek bakımı kitapları "Bebeğinizi Beklerken Siz Neler Bekler"in devamı olan bu kitapta yazarlar bu kez de çocuğunu büyütmekte yardımcı olmayı hedefliyorlar.
"Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler", çocuğunuzun fiziksel ve sosyal gelişimini daha sağlıklı bir biçimde takip ederken, aynı zamanda kendinize de zaman ayırmanızı kolaylaştıracak pek çok bilgi içeriyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312417

ISBN : 9789753312417

Boyutları : 176x245

Kapak Cinsi : Sert Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gözen Ertüzün / Istanbul

Bu kitabı okudum ve bir çok konuda bilgi sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim.

Güzin Emecen Özsoy / Ankara

Bundan önceki iki kitap, hamileliğim sırasında ve bebeğin ilk yılında merak ettiğim her soruda ve karşılaştığım küçük-büyük tüm problemlerde basvurduğum oldukça ayrıntılı hazırlanmış iki kaynak.

ESRA ÖZKAN / istanbul

Bu kitap ve bundan önceki iki kitap tüm bebek bekleyen ve büyüten annelerin kılavuz kitabı olacak niteliktedir. Bir anne olarak, tüm annelere ve anne adaylarına tavsiye ediyorum.

Zeynep AKAR / İZMİT

Sanki evimizde bizimle birlikte yaşayan, bebeğimin gelişimi, sağlığı ve eğitimi ile ilgili her konuda başvurduğum bir danışman gibi... Arayıp da içinde bulamadığım, içimi rahatlatmayan hiçbir konu olmadı. Yeni bebeği olan tüm arkadaşlarıma ilk hediyem bu kitap. Emeği olan herkese teşekkür ederim.