Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çıplak Şef

Çıplak Şef

Orijinal Adı : The Naked Chef

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Jamie Oliver

Çevirmen : Volkan Tuncay

Editör : Nihal KUŞHAN

Sayfa Sayısı : 250

Çıkış Tarihi : Ekim 2010

48.50

Kitap Hakkında


HERKES BU KİTABI BEKLİYOR!
BBC'DE BÜYÜK İLGİ GÖREN JAMIE OLIVER
İngiltere'nin en yetenekli, heyecanlı ve alçakgönüllü genç şefi. Karizmatik, çağdaş kent yaşamına ayak uyduran ve yiyecekler konusunda tutkulu biri. Jamie, yemek yapmaya sekiz yaşındayken başlamış bir şef ve birlikte çalıştığı insanların çoğu İngiliz mutfağının en büyük isimleri
ÇIPLAK ŞEF, herkese güven aşılayarak, insanların mutfakta kendilerini rahat etmelerini sağlıyor. Televizyon programından da takip ettiğiniz, Jamie'nin yaptığı iştah açıcı, lezzetli her bir yemeği mutfak fobisi olanlar dahil herkes yapabilir.
ÇIPLAK ŞEF'te bulunan yemek tariflerinin hepsinde salatalardan rostoya, tatlılardan makarnalara kadar ''ayrıntılara takılma, pratik ol,'' ilkesini uygulayan Jamie Oliver, taze malzemelerle güçlü lezzetleri birleştiren basit ve kusursuz bir repertuvar yarattı. Aynı zamanda mutfak jargonu ve karışık, sonu olmayan, fazla zaman alan işlemlerden de sakındı. Bu kitap, yeni malzemelerle ama sadeliğini koruyan harika yemekler yapmak isteyenlerden, çok zaman harcamadan inanılmaz yemekler yapmak isteyenlere kadar herkesin ilgisini çekecek bir kitap.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823166

ISBN : 9789944823166

Boyutları : 189x246

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle