Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çıplak Ölüm

Çıplak Ölüm

Orijinal Adı : Naked in Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Akın İNSEL

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 308

Çıkış Tarihi : Mayıs 2002

54.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Dünyayı teknolojinin yönettiği bir zaman ve yerde, insan yüreğini hâlâ karşı konulamayan bir dürtü yönetmektedir: Tutku.
New York Polis Departmanı'ndan Teğmen Eve Dallas, acımasız bir katilin peşindedir. Polis olarak çalıştığı on yıldan uzun süre içinde pek çok şeye tanık olmuştur ve hayatta kalmanın içgüdülerine bağlı olduğunu çok iyi bilmektedir. Yine de İrlandalı bir milyarder ve Eve'in soruşturduğu vakanın şüphelilerinden biri olan Roarke'la ilişkiye girmemesini söyleyen her türlü iç ve dış uyarıyı hiçe sayar. Oysa tutku ve baştan çıkarmanın da kendine özgü kuralları vardır. Eve, bağımlılığa dönüşen bir tutkuyla istediği adamın kollarına atılarak büyük bir riske girmektedir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313742

ISBN : 975331374-8

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


ülgen

Nora Roberts'ın yazdığı bütün kitapları hemen hemen bitirdim bu eve dallas serisinide bitirmek üzereyim Bu hanımın Bütün kitapları çok güzel ve herkesin beeneceği türden kitaplar herkese şiddetle tavsiye ederim.

Deniz Başak

Bu kadar sürükleyici bir kitabı bize sunduğunuz için teşekkürler epsilon

Aysun Taşar

Bu kitabı uzun süre aradım ve bulamadım. Sonunda Yenisayfada bulunca çok sevindim ve hemen satın aldım. Bu kitabı okuduysanız ya da okuyacaksanız Görkemli Ölümü de aklınızın bir köşesine yazın. Elinizden bırakamayacaksınız.

yasemin kahya

Nora Roberts harika bir yazar. Okurken kitabın içine giriyorsunuz ve o artık sıradan bir hikaye değil sizin de içinde olduğunuz bir maceraya dönüşüyor. Biliyoruz ki yazarın başka kitapları da var. "Eve Dallas" başta olmak üzere hepsini okumak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Seher

Nora Roberts'ın tüm kitaplarını çok severek okudum.Henüz Türkçe'ye çevrilmemiş bir çok kitabı olduğunu da biliyorum.Umarım en kısa zamanda onlarıda okuma fırsatını buluruz.

büşra delen

ben zaten nora roberts hayranı olduğum için bu kitabı da çok sevdim.aşk ve polisiyeyi birarada isteyenler için ideal.

gizem

kitap çok etkileyici ve sürükleyici okumanızı tavsiye ediyorum..