Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çıplak Kemikler

Çıplak Kemikler

Orijinal Adı : Bare Bones

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Kathy Reichs

Çevirmen : Ayşe TUNCA

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 368

Çıkış Tarihi : Haziran 2008

Kitap Hakkında


Her şey, her zaman göründüğü gibi midir? Bilinmeyenlerin arkasındaki gerçekler ne kadar ürkütücü olabilir? Tüyler ürpertici ayrıntılar karşısında olduğunuzu tutarak okuyacağınız, bir adli tıp başyapıtı olan "Çıplak Kemikler" sürükleyici ve merak uyandırıcı anlatımıyla sizi çarpıcı bir sona götürüyor... Charlotte'da bunaltıcı bir yaz sıcağı... Adli tıp antropoloğu Dr. Temperance Brennan'ın yıllardır hayalini kurduğu romantik bir tatil... Fakat birden ortaya çıkan tatsız sürprizler... Bir fırında; yeni doğmuş bir bebeğin kömürleşmiş ceset kalıntıları bulunur. Bu arada, kendisi de henüz bir çocuk olan, anne Tamela Banks ortadan kaybolur. Tamela gerçekten bebeğini öldürmüş müdür, yoksa o da masum bir kurban mıdır?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820851

ISBN : 9944-820-85-1

Boyutları : 140x220

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Erhan Şimşek

Eğer daha önce okuduğum polisiyeler gibi ise ki eminim öyledir çok sürükleyici ve heyecanlı oluyor eğer gece sessiz bir odada okursanız daha heyecanlı oluyor. Okurken romanın içinde kaybolmalısınız.

Pınar Solak

Korku filmlerini neden severiz? Çünkü bizde merak uyandırırlar, korkarız, sürükleyicidirler.. Aynı tatta bir kitap.. Polisiye tarzı araştırmacı bir kitap. Bu tarzlarda genelde yabancı yazarların eserleri etkileyici oluyor. Bu yazarınkide aynı kıvamda.. Ayrıntıyı , merak duygusunu seven dostlara tavsiye ederim.