Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çingene

Çingene

Orijinal Adı : Gipsy

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lesley Pearse

Çevirmen : Ayşe Bekoğlu

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 496

Çıkış Tarihi : Mart 2011

Kitap Hakkında


1893 yılında Liverpool'da yaşanan bir trajedi, Beth Bolton'ı evinden çok uzaklara sürükleyecektir.
Aşk, tutku ve kederle örülü.
Daily Mail
Kolay kolay unutamayacağınız duygusal ve etkileyici bir masal.
Women!s Weekly


On beş yaşındaki Beth'in bütün dünyası, ağabeyi Sam ve kız kardeşi Molly ile beraber öksüz kalmalarıyla yerle bir olur. Sam, sadece Amerika'ya giderlerse hayatlarını kurtarabileceklerine inanmaktadır ve istemeyerek de olsa Molly'yi koruyucu bir aileye teslim eder ve iki kardeş hayatlarının en muhteşem macerasına atılırlar.
New York'a gitmek için bindikleri gemide bir sürü düzenbaz da bulunmaktadır. Ancak Beth keman çalma yeteneği sayesinde Çingene lakabını alır, sonra da karizmatik bir kumarbaz olan Theo ile tanışır ve keskin zekâlı Jack ile arkadaş olur.
Amerika'da boğazlarına kadar belaya batmalarına rağmen paçayı kurtarmayı başaran dört kafadar, en sonunda Kanada'nın sarp dağlarında ve Klondike nehrinde altın aramaya giderler.
Beth'in mutluğu bulabilmesi daha ne kadar sürecektir? Ve bu seyahatleri Çingene'nin 'evim' diyebileceği bir yer bulmasını sağlayabilecek midir?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823838

ISBN : 9789944823838

Boyutları : 135x220

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


simge

okuyalı baya bi zaman oldu ancak şimdi yazabiliyorum.Çok memnun edici doyurucu bir kitap.Ancak tarihi romans zannedipte aldanmayın değil!Yinede okunması gereken bir eseR.

Juve Baby

harika bi hikayeydi, hiç böyle beklemiyordum, tarihi romans sanmıştım ama değilmiş, bir kadının müthiş hikayesi, arkadaşlık, fedakarlık, ihanet üzerine olağanüstü bi hikaye.. Jack gibi bir adamı her kadın yanında ister!..***..

s.sy.

ilk okul dörtten itibaren kitap okuyorum.ama epsilon yayınevinin nerdeyse tüm kitaplarını yayın hayatına başladığından beri alıyorum.severek okuyorum.iyi yazarlar ve iyi çeviriler bir yayınevi için çok önemli sizler emeği geçenler bu görevi layıkıyla yerine getiriyorsunuz.teşekkürler