Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Cesur Yürekli Şaşkolozlar

Cesur Yürekli Şaşkolozlar

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman

Yazar : Renan Özdemir

Editör : Muzaffer Samur, Ahu Ayan

Sayfa Sayısı : 152

Çıkış Tarihi : Haziran 2021

35

Kitap Hakkında


Güçlü, mutlu bir bekçi köpeğidir. Ancak günün birinde ansızın, sahibi Tuna tarafından yalnız bırakılır. Kendisini terk edilmiş hisseder Güçlü, işin aslı öyle olmasa da. Tuna'ya küser, hatta kızar, darılır. İçinden Tuna'yı aramak, onun peşinden gitmek gelse de, gururu buna engel olur ilkin. Fakat bir süre sonra, gururu kırılmadan Tuna'nın izini sürebilmenin bir yolunu bulur. Ancak yalnız değildir Güçlü; köpek dostu Boncuk da yanındadır. Güçlü ve Boncuk, zaman zaman tehlikeli, zaman zaman eğlenceli anlar yaşayacakları bir yolculuğa çıkarlar; onlara bir K-9 ile bir sokak köpeği de eşlik eder.

 

Ve macera başlar...

 

"Uzun ve sonu belli olmayan bir yolculuk... Kim için ve ne uğruna? Peki,bunu kim göze olabilir? Bu soruların yanıtlarını eskimeyen, hiç bitmeyen bir dostlukta bulacaksınız; sadık bir dostta... Güçlü de... Güçlü'yü tanıdıkça Tuna'nın ne kadar şanslı bir çocuk olduğunu düşünecek ve Güçlü gibi sadık bir

dosta sahip olmak için sabırsızlanacaksınız! Dostluğun önemini ve gerçek bir dostun sıcaklığını hissedeceğiniz bir yolculuk hikâyesi için hemen okumaya koyulun!”

-      Ayşen Beypars - Türkçe Öğretmeni

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739489

ISBN : 978-605-173-948-9

Boyutları : 13,5x2-1 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak