Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Cesaretin Anahtarı

Cesaretin Anahtarı

Orijinal Adı : Key Of Valor

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Nisan 2007

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Bir sanatkar, bir bilgi insanı ve bir savaşçı...
Esrarengiz bir kutuda üç anahtar... Bilgeliğin Anahtarı ve Işığın Anahtarı'ndan sonra sıra Cesaretin Anahtarı'nı bulmaya gelir...
Cesaretin Anahtarı'nı bulmak Zoe'nin görevidir. Üç dostun yürekleri, akılları ve cesaretleriyle son kilit de açılacak, aşk ve iyilik kazanacaktır.
Ancak yapılan her şeyin, atılan her adımın bir bedeli vardır. Özgürlüğe kavuşmayı bekleyen üç mavi ışık, cesur savaşçının cesaretini sergilemesini beklemektedir.
Zoe kendinden geçmiş gibiyken, oğlu Simon'n sesini duyar. Bu ses kötülüğün sesiyle son bulmamalıdır...
İrlanda efsanelerinden etkilenen Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin son kitabı olan 'Cesaretin Anahtarı' ile okurunu yeniden heyecanlandıracak ve düşündürecek.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820073

ISBN : 994-482-007-3

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


GÜLDEN KOYUN

zoe ve bradley'in aşkına hayran kaldım. daha doğrusu bradin aşkına böyle bir karakter ancak kitaplarda olur zaten. çok muhteşem bir kitaptı ve bu üçlemenin en romantik olanıydı. Nora Roberts kitaplarını çok seviyorum .

mbuyuk

Defalarca okuduğum serinin son ve en çok sevdiğim kitabı...Zoe'miz baş karakterimiz öyle güzel kurgulanmış ki onu gerçek olmadığına inanmak zor geldi çoğu zaman...Başka kitaplarda da karşımıza çıksa diye çok düşünmüştüm...Tüm kitapları güzel Anahtar üçlemesinin bence en güzel kitabı...Mutlaka okuyun...

filiz kovancI

nora roberts,judith mcnaught,katleen woodiwiss,julie garwood,julia quinn,v.b. yazarlar için söylenen bütün kelimeler yetersiz.mükemmel ötesi hayal güçleri ve anlatım tarzları var.tabii stephenie meyer i unutmamak lazım.anlayacağınız epsilon bu işi çok iyi biliyor.umarım mutfak biraz hızlanır.kitapsız kaldım.teşekkürler.iyi günler.ayrıca bu yıldız sayıları çok az

ELİF TUNAY

Nora Roberts'in Eva Dallas serisi dışında bir seriye başlamasından heyecan duymuştum.. Gerçekten de beklediğimi hatta fazlasını buldum. Fantastik öğeler de içeren bu seri oldukça güzeldi..

Ebru Up

ÇÜNKÜ 2000 YILININ sonlarında hamileliğimden dolayı uyuyamadığım için geceleri sürekli kitap okuyordum odönemde nora roberts'ın UĞURSUZ KOLYE kitabıyla serüven başladı ve ben yazarın yayınlanan tüm kitaplarını okudum.herkese şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca yazar bence de daha iyi yazıyor.nora roberts'ı sevenler judıth mcnaught'un da kitaplarını okumanızı öneririm.İKİ YAZARINDA kurgusu gerçekten çok iyi....yeni çeviriler için şimdiden (her iki yazar için) sonsuz teşekkürler!!!!BU İKİ SAYGIN YAZARI BİZE KAZANDIRDIĞINIZ İÇİN ayrıca teşekkürler!!!!!!!

Ayşe

Nora ROBERTS' in bütün kitapları sürükleyici ..Kitaplarını elime alınca bırakamıyorum yenilerini bekliyorum...

Gonca ERDOĞAN

Son kitabı sabırsızlıkla bekledim en sonunda okudum.Zoe nun cesareti ile anahtarı bulmasıyla bende sevindim.Bencede Nora ROBERTS gittikce daha iyi yazıyor onu seviyorum.Gonca