Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Cellatın Nefesi

Cellatın Nefesi

Orijinal Adı : Under the Harrow

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Flynn Berry

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 240

Çıkış Tarihi : Mart 2019

44.50
Michener Center ve Brown Üniversitesi mezunu olan Flynn Berry, ilk romanı Cellatın Nefesi ile 2017 yılında, En İyi İlk Roman kategorisinde Edgar Ödülü kazandı. Ayrıca bu romanı The Washington Post ve The Atlantic tarafından yılın en iyi kitapları arasında gösterildi.

Kitap Hakkında


Kimse yardım etmiyorken bir katili nasıl bulursunuz?

 

Nora kırsalda yaşayan kız kardeşini ziyaret etmek için Londra’dan trene bindiğinde, onu istasyonda beklerken ya da evde yemek pişirirken bulmayı umar. Ancak Rachel’ın evine geldiğinde hiç tahmin etmediği bir şeyle karşılaşır: Kız kardeşi vahşice öldürülmüştür.

Yaşadığı şokla sersemleyen Nora, eski hayatına dönemeyeceğini anlar. Geçmişte yaşanan çözülmemiş bir saldırı polise güvenini sarsmıştır ve bu yüzden kız kardeşinin katilini bulabileceklerine inanmaz. Hem işlenen cinayet hem de etrafını saran sırlar yüzünden daha da korkmaya başlar. Nora’nın korkusu saplantıya dönüşürken, polis soruşturması kız kardeşini sandığı kadar tanımadığını fark etmesine sebep olur.

İki kız kardeş arasındaki kopmaz bağ ve geçmişin korkutucu gücü, sıradışı yeni bir yazarın ilk romanında sizi son sayfasına kadar soluksuz bırakacak.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735542

ISBN : 978-605-173-554-2

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak - Kulaklı

İlgili Kitaplar