Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Captain Tsubasa - Efsanenin Doğuşu

Captain Tsubasa - Efsanenin Doğuşu

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Yoiçi Takahaşi

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 216

Çıkış Tarihi : Mart 2022

44.50
SATIŞ DIŞI
YETENEK, AZİM, ÇALIŞMA ve CENTİLMENLİK:
EFSANE OLMAK KOLAY DEĞİL!

Kitap Hakkında


On bir yaşında, futbola doğuştan yetenekli bir çocuk, Tokyo’nun Nankatsu kasabasına taşınır: Tsubasa Ozora. Kaydolduğu Nankatsu İlkokulu’nun futbol takımı kaptanı İşizaki ve yakın geçmişte Brezilya A Milli Futbol Takımı’nda oynamış Roberto Hongo’yla da hemen kaynaşır.
 
Nankatsu’nun ezeli rakibi Şutetsu İlkokulu’nun kalecisi Vakabayaşi, müthiş yeteneğiyle Tsubasa’yı öyle bir etkiler ki aralarında büyük bir iddianın doğması kaçınılmaz olur. Nankatsu ve Şutetsu arasındaki geleneksel turnuva maçı yaklaşmaktadır ve birbirine karşı bilenen iki yıldız isim de takım arkadaşlarıyla beraber şevkle bu maça hazırlanır.
 
Tsubasa’nın yeteneğine hayran kalan Roberto da son yıllarda sürekli hezimete uğrayan Nankatsu’nun antrenörlüğünü üstlenir ve maç saati gelip çattığında tribünler bu takımdaki gelişimi hayretle izler: Unutulmazlar arasına girecek bu maç, küçük yıldızların hem kariyerlerini hem de büyük dostluklarını yeşertir
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254141119

ISBN : 978-625-414-111-9

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak