Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Çapraz Ateş

Çapraz Ateş

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Yıldırım Üçtuğ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Haziran 2001

14.25
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Yıldırım Üçtuğ, kahramanlarını, eski rektör Serdar Ovacık'ın evindeki bir davette okuyucularla tanıştırıyor. Üniversiteden birkaç hocayı, eşlerini ve Ovacıklar'ın kapı komşusu, emniyet teşkilatından emekli, eski bir İstanbul beyefendisi olan Haldun Kunter'i, kişiliklerini incelikle sergileyerek anlatıyor. Polis romanı kalıplarını zorlayan yazar, kitabının arka planında, üniversite içindeki çıkar çatışmalarıyla kimlik arayışlarını; hırs, tutku, saplantı, ihanet gibi insan zaaflarını büyük bir ustalıkla kullanıyor ve son derece ilginç bir polisiye hikâyenin içinde hem toplumdan kesitler sunuyor hem de kusursuz portreler çiziyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313339

ISBN : 975331333-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Baran

Tam anlamıyla muhteşem bir kitap özellikle sona gidildikçe çok heyecanlanıyor.Yıldırım Hocamıza çok teşekkürler.Kendisi ayrıca ODTÜ'de profesör.Mükemmel bir öğretici.

sena

Kitabı alalı iki yıl oluyor ve ben fırsat bulup okuyamamıştım ve okumamı bitirdiğimde daha önce okumadığıma çok pişman oldum. Son sayfaya kadar katilin kim olduğunu anlayamıyorsunuz vallahi süper...

Selçuk YILDIZ

kitabı elime aldım ve inanın hepsi bitmeden yarım saat dahi ara vermedim. çünkü olaylar beni ordan oraya sürükledi. zaman akışı hiç bu kadar çabuk olmamıştı.

Turgut Asil

İyi.

Turgut Asil

İyi