Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Camdan Kalp

Camdan Kalp

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Robyn Dehart

Çevirmen : Can Türkyılmaz

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Kasım 2012

19.50
İtaatkâr bir kadın, çekici bir erkek

İşte TEHLİKELİ bir karışım.

Kitap Hakkında


İtaatkâr bir kadın, çekici bir erkek
İşte TEHLİKELİ bir karışım.

Etrafındaki güzelliklere karşı -henüz kendi güzelliğinden habersiz- keskin bir sanatçı gözüne sahip Claudia, kendini babasına adamış bir evlat olarak onun seçtiği erkekle evlenmek zorundadır. Ancak önce, C.J.
Prattley adıyla sosyete partilerini gizlice resmettiği işinden ayrılmalıdır. Fakat havalı gazete patronu Derrick Middleton, onun üstün yeteneği, zekâsı ve tatlı mizacıyla adeta büyülenir -ve Claudia'nın kendisinin bile haberdar olmadığı kor gibi yanan tutkudan Derrick''n bu olağanüstü varlık hakkında başka planları vardır.

Claudia, Londra'daki ofisinden içeri girene kadar Derrick'in hayatında önemsediği iki şey vardır: gazetesi ve uzun zamandır tadını çıkardığı hovarda yaşamı. Ama Claudia'yı yapacağı zorunlu izdivaçtan kurtarmak -ve onu kazanmak- yegâne amacı haline gelir. Elbette gerçek aşkın asla kendisine uygun olmadığını düşünen arsız bir yakışıklı için Claudia gibi bir kadınla flört etmek hiç kolay olmayacaktır. Özellikle de iki kalp en tatlı günaha yenik düştüklerinde

Kalbinize dokunacak bir aşk hikâyesi
Madeline Hunter

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826037

ISBN : 9789944826037

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle