Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Buz ve Ateşin Şarkısı / Kargaların Ziyafeti / 1.Kısım

Buz ve Ateşin Şarkısı / Kargaların Ziyafeti / 1.Kısım

Kategori : Dünya Edebiyatı > Sağlık

Yazar : George R. R. Martin

Çevirmen : Sibel Alaş

Editör : Yasin Özdemir

Sayfa Sayısı : 504

Çıkış Tarihi : Kasım 2012

72.50
Kargaların ziyafetinde çoğu misafirdir fakat azı nefes almaya devam edebilecektir.

Amerika'nın Tolkien'i.
Time

Kitap Hakkında


BUZ VE ATEŞİN ŞARKISI IV
George R. R. Martin, imgesel kurguya yeni bir soluk getiren abidevi serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü cildi Kargaların Ziyafeti ile şaheserine devam ediyor.
Yedi Krallık'taki çetin mücadelelerde hayatta kalmayı başaranlar, emelleri için yeni savaşlara girişir. İnsan suretindeki kargalar, ziyafet için bir araya gelerek yeni komplolar hazırlar ve tehlikeli ittifaklar kurar. Asiller ve sıradan insanlar, askerler ve büyücüler, katiller ve bilgeler; bahtları ve elbette hayatları uğruna bir araya gelir
Kargaların ziyafetinde çoğu misafirdir fakat azı nefes almaya devam edebilecektir
Müthiş bir cilt daha.
Time Out London
Martin, Buz ve Ateşin Şarkısı'nın bu cildiyle de fantastik türünü yüceltmeye devam ediyor.
STL today.com
Amerika'nın Tolkien'i.
Time

Buz ve Ateşin Şarkısı sağlam bir şekilde çok satanlar listelerinde çünkü muhtemelen en iyi fantastik seri.
Detroit Free Press

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825948

ISBN : 9789944825948

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gülsel Batır

Çok güzel bir roman. Elinize sağlık. Fakat Ejderhalarla Dans'ın ne zaman çevirileceğiyle ilgili bir bilgi verebilir misiniz?

furkan kandemir

süper bir seri ve bence sibel alaş'ta kargaların ziyafetiyle kendini aşmış ve cok iyi bir çeviriye imza atmış 5.kitabı dört gözle bekliyorum ama yayın evi olrak sizden bir isteğim var metris yayınları yüzüklerin efendisi serisinde içinde orta dünyanın koca bir haritasınıda vermişti serinin basından beri epsilondanda bir westeros haritası bekliyorum umarım 5. kitapla birlikte haritayıda verirsiniz

Ozan Uyan

Serinin 5. kitabını umarım en kısa zamanda bizlerle buluşturursunuz. Dört gözle bekliyoruz

Kemalhan Aydın

Bu seriyi yayımlamakla çok iyi ettiniz . En çok satılan oldu :)

Ozan Uyan

Teşekkürler Epsilon.Sayenizde bu müthiş seriye ulaşabildim ve devamını dört gözle bekliyorum.İyi çalışmalar

Tozlu Kalem

Çeviri ve baskı çok güzeldi ama her zamanki gibi hemen bitti ve 5'in çıkmasını beklemek zorundayım, Daha okumamış olanlar için: Bu iki kitap sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir çünkü Jon, Dany, Bran, Davos ve Tyrion'ın bir tane bile bölümü yok sebebi yazarın karakterleri 2 ye bölmesi, sonuç olarak Arya ve Sam haricinde sevdiğim hiçbir karakter Kargaların Ziyafetinde yoktu onları görmek için 5. kitabı beklemek zorundayız. 4. Kitap Jamie, Cersei ve Brienne Güzellik üçgeninde geçiyor, neredeyse tüm bölümler bu üç karaktere ait, biraz Greyjoy biraz Arya biraz Martell ve biraz da sam var o yüzden biraz sıkıcıydı, daha doğrusu ilk kitaptaki (özellikle Brienne ve Jamie Bölümleri) gereksiz bölümler çok sıkıcı ama 2. kitap çok iyi önemli gelişmeler, Arya ve Sam'in güzel bölümleri var, özellikle Cersie bölümleri müthiş yani 1. kitapta sıkılacaksınız ama 2. kitap iyi ve 5. kitap harika karakterlerden oluşacağı için çok daha iyi olacak, benim tahminim, iyi okumalar..