Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Büyülü Ölüm

Büyülü Ölüm

Orijinal Adı : Ceremony In Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Ayşegül ÖZKAN

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 327

Çıkış Tarihi : Nisan 2006

32.50

Kitap Hakkında


Teğmen Eve Dallas, bir meslektaşının ölümünü gizlilik içinde soruşturabilmek için profesyonelliğini, vefa duygusunun ve dostluklarının önünde tutmak zorunda kalmıştır.
Ancak bahçe kapısının önüne bir ceset bırakılınca, bu uyarının kişisel olduğuna inanır ve eşi Roarke ile birlikte, meslek hayatının en tehlikeli cinayetler zincirinin içinde bulur kendini. Attığı her adım, onu kendi doğrularını sorgulamaya ve kötülüğün en baştan çıkarıcı şekliyle yüzleşmeye itecektir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753318570

ISBN : 975-331-857-X

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


ayça

lütfen nora robertsn ölüm serisinin devamını getirin yoksa çıldırıcam!

Işık Altun

Bu serinin tüm kitaplarını okudum(en azından Türkçeye çevrilen) Hepside çok güzel. Toplam 28 kitap sanıyorum. Diğer kitaplarıda yayınevinden bekliyoruzz...:)

meryem dağlar

Beğenmediğim bir kitabı olmadı şu ana kadar. Eva Dallas serisini de severek okuyorum. Bu seri umarım devam eder. Nora Roberts?ın okuyucularını hayal kırıklığına uğratacağı bir an bile aklıma gelmedi. Her zaman onun kitaplarını okumak büyük bir zevk.

ebru atilmis

N. Roberts ve Eve Dallas harika. Bazı yerlerini içim ürpererek okudum. Bazı bölümlerini de heyecanlanarak... Her zamanki gibi bittiğinde diğer bölüm elimde olsa da hemen yenisine başlasam dedim. Birkac yıl once E.Dallas kitaplarının ingilizce baskılarını görmüş ve okuma imkanımın olmadığını düşünmüştüm üzülerek. Bu yüzden EPSİLON' a cok teşekkür ediyorum. Dilerim diğer bolümlerini de yayınlarsınız. Bu arada anahtar serisinin devamını dörtgözle bekliyoruz, lütfen bizi cok bekletmeyin...