Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Büyük Panda ve Küçük Ejderha

Büyük Panda ve Küçük Ejderha

Orijinal Adı : Big Panda and Tiny Dragon

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : James Norbury

Çevirmen : Aslı Tunç

Editör : Şebnem Soral Tamer

Sayfa Sayısı : 144

Çıkış Tarihi : Aralık 2021

149
Onlar, soğuk mevsimlerin sisi etraflarını sararken yere uzanıp parıldayan yıldızlara bakarak uykuya dalan iki dost. Nihayet bahar kapıyı çaldığında, sıcacık bir günün doğuşunu izlerken kendilerini bekleyenin bambaşka bir yolculuk olduğunu anlarlar.

Kitap Hakkında


Büyük Panda ve Küçük Ejderha’nın dört mevsim süren büyüleyici serüveni işte böyle başlar. Yol zaman zaman çetin virajlarıyla baş döndürse de her kayboluşun yeni bir keşfe kapı araladığını fark edip ândaki mutluluğu yakalamayı başaracaklardır. Çok geçmeden her ikisinin de farkına varacağı gibi bu kıymetli yol arkadaşlığı, yaşamı olanca zorluğu ve belirsizliğiyle göğüsleyip sevmeyi öğretecek gerçek bir armağandır.
 
Yazar ve ressam James Norbury, Büyük Panda ve Küçük Ejderha’da yaşamının en güç dönemlerinde yeniden doğrulmasını sağlayan Budist felsefenin güçlü maneviyatı ışığında eşsiz bir yol hikâyesi yazıp resmediyor. Yediden yetmişe, yolunu kaybeden herkesin elinden tutması ümidiyle…

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140495

ISBN : 978-625-414-049-5

Boyutları : 17x21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak