Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bugün Tekrar Soracak Olsan

Bugün Tekrar Soracak Olsan

Orijinal Adı : Ask Again, Yes

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Mary Beth Keane

Çevirmen : Su Akaydın

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 424

Çıkış Tarihi : Mart 2020

64.50
DÜNYA ROMAN DİZİSİ #2

NEW YORK TIMES ÇOKSATANI
THE TONIGHT SHOW YAZ KİTAPLARI; PEOPLE, VOGUE, PARADE, NPR VE ELLE YILIN EN İYİ KİTAPLARI SEÇKİSİ

Kitap Hakkında


New York Polis Teşkilatı'nda ortak çalışan Francis Gleeson ile Brian Stanhope bitişik evlere taşınır. Kapalı kapılar ardında yaşananlar zaman içinde yavaş yavaş büyük bir felaketin fitilini ateşler.
Ailelerin giderek daha da yakınlaşan çocukları Kate ile Peter, herkesin hayatını kökten sarsan o gece ayrı düşse de, aralarında ne kadar sağlam bir bağ olduğunu anlamaları onca engele rağmen uzun sürmez. Fakat ilişkileri uzun yıllar boyunca mazinin yaralarıyla sınanacaktır.
Zamanla mazur görülen hainler, kusurları anlaşılan masumlar: Çocukluk anılarına zamanla ne kadar farklı bakıldığını vurgulayan Bugün Tekrar Soracak Olsan cömert, zarif ve umut dolu bir hikâye.

“Aile, travmalar ve insan hayatının dönüm noktaları hakkında güçlü, dokunaklı bir roman. Mery Beth Keane olağanüstü derinlikte, hisleri kuvvetli ve zeki bir yazar.”
–Meg Wolitzer


“Mary Beth Keane, Joan Didion’ın detaylara titizlikle bakışıyla Alice McDermott’ın duygusal ağırlığını birleştiriyor. İlk aşk acısından tutun da en yakınlarımızın bile kusurlu olduklarını, insan olduklarını fark edişimize kadar, Bugün Tekrar Soracak Olsan affedicilik hakkında dokunaklı bir manifesto. Hem yürek burkan hem de umut veren, dürüst bir hikâye.”
—Brandan Matthews, The World of Tomorrow’un yazarı

“Mary Beth Keane, biriyle hayatımızı birleştirmeyi seçerken yaptığımız fedakârlıklar hakkındaki bu romanıyla işinde zirveye çıkmış. Bugün Tekrar Soracak Olsan mutluluğun kırılganlığı, günlük yaşamın ardında pusuya yatan şiddet ve nihayetinde de aşkın gücünü anlatan bir hikâye. Eğer siz de birini mantığa meydan okurcasına sevdiyseniz, bu bilgece, hassas, harikulade kitaba bayılacaksınız.”
—Eleanor Henderson, Ten Thousand Saints’in yazarı

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737096

ISBN : 978-605-173-709-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar