Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bu Hayat Sizin

Bu Hayat Sizin

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : İpek Ongun

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 255

Çıkış Tarihi : Temmuz 2005

14.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Eğer siz bu kitabı "Diskoya gitmek için nasıl izin alırım?"ı öğrenmek için aldınızsa, vah verdiğiniz paralara... Yok eğer gençliğinizi derinlemesine ve saatleri dakikalarla yaşamak, gerçek anlamda yaşamak konusunda bir şeyler öğrenmek için aldınızsa, o zaman başka. Peki nasıl olacak bu gençliği gerçek anlamda yaşamak? Bazı şeylerin "farkına" vararak. Nelerin farkına vararak? Önce sizin "kendi" yaşantınızdaki, sonra yaşamdaki "ayrıntıların" farkına vararak. Bu ayrıntılardan bazılarını sıralamak gerekirse... Onlar da kitapta!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317757

ISBN : 975-331-775-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


özlem

ipek abla bu kitap beni resmen büyüledi Hatta aklımda ki sorulara da yanıt buldum SENİ ÇOOOOOOOOKKK SEVİYORUM sen bizim canımızsın Lütfen yazmaya devam et şu an YA SEN OLMASAYDIN adlı kitabını okuyorm tekrar seni kutluyorum

duygu uzel

Tam kelimeyle harikaydı.Hayır harika değil!Harika güzel demektir mükemmel demektir süper demenktir.Ama bu kitap onlardan da öte birşey.Daha ismini koyamadın ama bayıldığımı belirtmek isterim!Yaz İpek abla yaz!Durmak yok!Yaz!Her zaman arkandayım!

burcu

İpek Ongun?un bütün kitapları gibi bu kitabı da süperdi aldığım bütün kitaplarını tekrar tekrar sıkılmadan okuyabiliyorum okudukça zevk alıyorum bütün kitaplarını içinde kendimi buluyorum beynimin içindeki 'ama'lara yanıt bulabiliyorum bu kitaplarda İpek Ongun?a sonsuz teşekkür ederim ve kitaplarını devamını dilerim.

burcu

Slm! Ben bu kitabı daha dün aldım ve iki saatte bitirdim harika sürükleyici bir kitap hayatım hakkında daha önce keşfetmediğim şeyleri keşfettim 'küçük mutluluklar', 'ama'lar... En önemlisi de hayatı doyasıya yaşamayı öğrendim bütün herkese öneririm bu kitabı... Teşekkürler İpek Ongun!

Nimet Çolak

Süper ?bu hayat sizin? adlı kitabı çok güzeldi tavsiye ediyorum İpek Ongun?un bütün kitaplarını seve seve okudum hele de ?bir genç kızın gizli defteri? çok güzel tavsiye ederim.

nurbanu acet

Gerçekten güzel bir kitap. Ne de olsa İpek Ongun'un elinden çıkmış. Hayatın içinden örnekler veriliyor diğer kitaplarını sevdiğim gibi bunu da sevdim. İpek Ongun'a sonsuz teşekkürler. Bu kitabı okumanız düşüncelerinizi değiştirebilir.

Tuğçe Darcan

Çok güzel bir kitap. İpek Ongun her zaman ki gibi yapacağını yapmış ve yine ortaya muhteşem bir eser çıkarmış. Okudum ve çok sürükleyiciydi. Başarılarının devamını dilerim.