Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bu Güller Senin

Bu Güller Senin

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Derya Gezmiş

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 336

Çıkış Tarihi : Ağustos 2011

32.50

Kitap Hakkında


Aile bağları, eski dostlar ve yeni keşfedilmiş bir tutkunun renkli karmaşası...
"Gelin" dizisinin ikinci kitabında Nora Roberts okurlarını, Connecticut'ın en büyük düğün organizasyon şirketi Vows'ın kurucuları olan ve çocukluklarından beri hiç ayrılmayan Parker, Emma, Laurel ve Mac ile buluşturmaya davet ediyor...
Emma Grant küçüklüğünden beri romantizme bayılmaktadır. Bu yüzden kendini düğün çiçekçisi olarak bulmuş olması aslında bir sürpriz değildir. Çiçeklerle ilgilenerek zaman geçirirken en yakın üç arkadaşıyla birlikte çalışmakta ve bundan daha güzel bir iş hayal edememektedir..
Dışarıdan bakıldığında Emma'nın aşk hayatı oldukça iyi görünmektedir.
Güzel, tutkulu Emma, tıpkı yarattığı aranjmanlar gibi girdiği her ortamı renklendirmektedir. Fakat erkekler etrafına üşüşse de Emma hâlâ Bay Doğru'yu bulamamıştır. Ancak onu burnunun dibinde aramak aklına bile gelmez.
Mimar Jack Cooke, Parker'ın en yakın arkadaşıdır ve aileden biri sayılmaktadır. Jack çok geçmeden Emma'ya olan hislerinin arkadaşlıktan öte olduğunu fark eder. Ve Emma onun tutkusuna karşılık verdiğinde, Vows'ta işler karmaşıklaşmaya başlar.
Jack bağlılık konusunda hiçbir zaman başarılı olamamıştır. Emma ise uzun süreli bir ilişkinin özlemini çekmektedir. Ortak bir paydada buluşmak adına her ikisi de geçmişlerine ve kalplerine güvenmek zorunda kalırlar.
"Tutarlı bir şekilde eğlendiren bir yazar."
USA Today

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824460

ISBN : 9789944824460

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


dali

Serinin ilk kitabıda güzeldi fakat daha durağandı buysa bence okunması çok daha keyfli bi kitaptı.. umarım serinin 3. ve 4. kitaplarınıda çok bekletmeden basarsınız.. Teşekkürler..

dali

Nora Roberts'ın her kitabından olduğu gibi bu kitabından da yine okurken çok keyf aldım.. Serinin devamı için sabırsızlanan eminim benim gibi çok insan vardır.. Bizlere okuma şansı verdiğiniz için teşekkürler :)

safiye

herzamanki gibi harika ama judith nerde kaldı

yaren

Nora robertsin gelin dizisinin ikinci kitabını görünce çok sevindim ve hemen alıp okumaya başladım ve şunu söyleyebilirimki her zaman ki gibi harikaydı.Serinin devamını dört gözle bekliyorum.