Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bojangles’ı Beklerken

Bojangles’ı Beklerken

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Oliver Bourdeaut

Çevirmen : Gizem Şakar

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 153

Çıkış Tarihi : Aralık 2016

18.50
France Culture-Télérama, Grand Prix RTL-Lire ve
France Télévisions-Roman gibi üç önemli edebiyat ödülüne sahip olan
Bojangles’ı Beklerken hayli etkileyici bir roman.
Hatta çılgın aşk teması hiç bu kadar neşeli, ama bir o kadar dokunaklı anlatılmamış olabilir…

Kitap Hakkında


Bojangles’ı Beklerken

 

Oğullarının şaşkın bakışları altında, NinaSimone’unMrBojangles” şarkısını çalıp sürekli dans eden ve bundan asla bıkmayan bir çift.

 

Daima şölen havasında yaşanan uçarı bir aşk. Karısına sınırsız bir sevgiyle bağlı olan bir adam. Evde beslenen devasa bir kuş. Salonun siyah-beyaz zemininde dev dama taşları ve bize tüm bunları anlatan bir çocuk… Sadece eğlenceye, havailiğe ve arkadaşlara adanmış bu taşkın hayatın tek orkestra şefiyse, sağı solu belli olmayan, çılgın bir kadın olan anne.

 

Evlerinde paytak paytak dolaşan koskoca egzotik kuş Matmazel Fuzuli’yi uzak diyarlarda evlat edinip ailelerinin değişmez bir üyesi olarak yuvalarına dahil eden de o… Dizginsiz bir eğlence, hayal ve oyun dünyasının girdabını tüm aile üyeleri için hiç sıkılmadan karıştıran da… Ne var ki bir gün biraz fazla ileri gidiyor.

 

Ve bunun üzerine babayla oğlu, kaçınılmaz olanın önüne geçmek için ellerinden geleni yapmaya girişiyor. Çünkü parti devam etmeli, çünkü her ne pahasına olursa olsun eğlence sürüp gitmeli! 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786054820443

ISBN : 9786054820443

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 3. hamur

İlgili Kitaplar