Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Biz

Biz

Orijinal Adı : Hidden Bodies

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Caroline Kepnes

Çevirmen : Murat Karlıdağ

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Temmuz 2019

58.50
OLAY YARATAN VE NETFLIX TARAFINDAN DİZİ OLARAK UYARLANAN SEN KİTABINDAKİ MÜTHİŞ GERİLİM BİZ'LE DEVAM EDİYOR.

Kitap Hakkında


“Tamamen özgün. Hiç böyle bir şey okumadım. Sarsıcı ve korkutucu.”

-Stephen King

 

Aşk için yaptıklarında sınır tanımayan Joe Goldberg’ün işlediği cinayetler, güçlü hislerinin en büyük kanıtıydı. Joe şimdi geçmişini arkasında bırakıyor; batıya, ikinci şansların şehri Los Angeles’a gidiyor.

BEKLİYOR. İZLİYOR. TAKİP EDİYOR.

Joe, Hollywood’da yeni bir hayata başlamak isteyen diğer insanların arasına kolayca karışır. Bir kitapçıda iş bulur, avokado salatası yer ve güzel gazeteci komşusuyla takılır. Ancak herkesin kendini yıldız sandığı bu yerde Joe sürekli tedirgindir, çünkü yakasını bir şekilde sıyırdığı cinayetlerden aslında kurtulamadığının farkındadır. İşlediği korkunç suçlar, en çok istediği şeyle arasındaki tek engeldir: GERÇEK AŞK.

Sırlarını saklayamayacağı bir noktaya varan Joe sonsuza kadar beraber olmak istediği kadına zarar vermemek için elinden geleni yapacaktır. Ne var ki gerçekler ortaya çıktığında çok az seçim şansı olacaktır…

 

“Takıntım oldu.”
-Jessica Knoll, Dünyanın En Şanslı Kızı’nın yazarı

“Caroline Kepnes’ın anlatımında sinsice bir şeyler var. Bencil bir toplumun hicvini yaparken hedefine ulaşıyor, derinden kesiyor ve tam anlamıyla deşiyor.” 
-Entertainment Weekly

 

“Bu kitap yüzünden Stockholm Sendromu’na kapılacaksınız.”

-Harpers Bazaar

 

“Merak uyandırıcı.”

-Entertainment Weekly

 

Korkutucu.

-US Weekly

 

 

Massachusetts doğumlu Caroline Kepnes, Brown Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra New York’a taşındı ve çeşitli TV kanallarında hem yazar hem de magazin muhabiri olarak görev aldı. Pek çok kısa öyküsü yayımlandı ve ilk romanı olan SEN ile büyük bir ün kazandı. Halen Los Angeles’ta yaşamaktadır.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736044

ISBN : 978-605-173-604-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar