Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Birinciler Hep Yalnızdır

Birinciler Hep Yalnızdır

Orijinal Adı : One Is The Lonelist Number

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Tom Clancy

Çevirmen : Yılmaz ÖZPOLAT

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 216

Çıkış Tarihi : Temmuz 2000

Kitap Hakkında


Yayınevimizin yayımladığı Gökkuşağı-6'nın yazarı olan Tom Clancy, Amerikan ABC Televizyonu için gençlere yönelik NET FORCE dizisini yarattı. En Ölümcül Oyun, Tom Clancy ile Steve R. Pieczenik tarafından bu televizyon dizisinden esinlenerek yazılan NET FORCE kitaplarından biri. Genç okuyucularımızın, bu dizinin birbirinden heyecanlı maceralarını keyifle izleyeceklerine inanıyoruz.
Gelecekte dünyayı bilgisayarlar yönetecek. NET FORCE, insanları bilgisayar yoluyla gelebilecek her türlü tehlikeden koruyacak bir güvencedir.
Maj Green'in en son sanal simülasyonunu tamamlaması bir yılını almıştır. Konusu, 1964'te XB-70 uçağının yaptığı ilk uçuştur. Ancak öğrenci arkadaşı Roddy L'Officer, Maj'a daha tedbirli olmayı öğretmek adına, bu simi sabote ederek uçağın düşüp yanmasına neden olur. Bu, Roddy'nin gruptaki arkadaşlarının programlarına ilk zarar verişi değildir. NET FORCE Kâşifleri, Roddy'nin yanlış tutumunu kınarlar ve onun aklını başına toplayana kadar 'sanal sürgün' olarak cezalandırılmasına karar verirler. Bu süre içinde hiçbiri onunla iletişim kurmayacaktır.
Ancak Roddy onların kararı karşısında tepkisiz kalamaz; o son derece yetenekli, ama sorunları olan bir çocuktur. Bir "oyun odası" yaratarak hepsini cezalandırmaya karar verir. Ne yazık ki, fazla ileri gitmiştir; projesi kötülerin ilgisini çeker ve Roddy, kendi hayatı da dahil, pek çok kişinin hayatını tehlikeye atmış olur.
Devreye giren üç genç Net Force üyesi, hem Roddy'yi hem de kötü niyetli güçleri tuzağa düşürerek korkunç olayların gelişmesine engel olurlar.
Dizinin Diğer Kitapları:
. En Ölümcül Oyun
. Büyük Yarış
. Son Kaçış

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312264

ISBN : 975331226-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Baykal Çakıcı

Diğer kitaplarından sonra Net-Force serisi gerçekten çok sönük kalıyor. Gerçekçi olmayan bir konu, günümüzün çok ötesinde olan bir teknoloji ile vasat bir roman çıkmış ortaya. Aslında kitabın Tom Clancy'ye yakışır olmadığı sayfa sayısının azlığından da anlaşılabilir. Çünkü 600 sayfa ortalaması tutturmuş bir yazar 200 sayfayla çıkıyor karşımıza. Tabi tek yazar Clancy de değil aslında. Ve kitap Amerikada best-seller kitap olarak piyasaya sürülmekten çok NetForce dizisinin fanatiklerinin alacağı düşünülerek yayımlanmıştır. Bu kitabı Tom Clancy fanatiğiyseniz bile almayın. İlk kez Tom Clancy okumak içinse bu kitabı kesinlikle seçmeyin. Epsilon yayın evi, bu seri yerine Op-Center serisini seçerseniz bizi çok daha mutlu edersiniz zira bu serinin Acts of War kitabı Türkiye'de ve Tansu Çiller döneminde geçiyor. Saygılar.

ezgi çeker

Çok güzel bir kitap tavsiye ederim