Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bir Özgürlük Düşmanına Saldırı

Bir Özgürlük Düşmanına Saldırı

Kategori : Toplumlar ve İnsanlar

Yazar : Marcus Tullius Cicero

Çevirmen : F. Gül Özaktürk

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 144

Çıkış Tarihi : Aralık 2015

34.50

Kitap Hakkında


Bir Özgürlük Düşmanına Saldırı

 

Gelmiş geçmiş tüm siyasi polemikçilerin en ünlü ve etkilileri arasında yer alan Cicero’nun, Marcus Antonius’un diktatörlük sevdasını hedef alan sert söylevleri, hem çağının en büyük devlet adamının ardında bıraktığı son ateşli uyarıları, hem de çok sevdiği Cumhuriyet’ini eski haline getirmek için giriştiği, ama sonunda hayatına mal olacak olan son kararlı hamlesidir.Tarih boyunca bazı kitaplar dünyayı değiştirdi. Bununla kalmayıp; bizleri ve birbirimizi görme biçimimizi etkiledi. O kitaplar ki tartışmalara, muhalif fikirlere, savaş ve devrimlere esin kaynağı oldular.

 

Aydınlattılar, harekete geçirdiler, kışkırttılar, teselli ettiler. Yaşamımızı zenginleştirdiler ve bizleri ayrı ayrı kendi yaşamlarımızı sorgulamaya yönelttiler.

 

Şimdi Kafka Kitap sizlere uygarlığı sarsan, insanlık tarihine yön veren ve kendimizi keşfetmemize yardım eden fikirleriyle; büyük düşünürlerin, çığır açanların, radikallerin ve ileriyi görenlerin eserlerini sunuyor.  

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786054820245

ISBN : 9786054820245

Boyutları : 11 x 18

Kapak Cinsi : 3. Hamur

İlgili Kitaplar