Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bir Hiç için

Bir Hiç için

Orijinal Adı : Maggie Now

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Betty Smith

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Berrak Güngör

Sayfa Sayısı : 496

Çıkış Tarihi : Ağustos 2021

88.50
Bir Genç Kız Yetişiyor Romanının Yazarından

Kitap Hakkında


“Bir araya geldiler, birbirlerini sevdiler ve evlendiler. Masumca ve ne kadar cesur olduklarını hiç düşünmeden yeni bir hayata başladılar.”
 
Brooklyn’in yoksul bir mahallesinde gözlerini dünyaya açan ve yaptığı yaramazlıklarla Maggie–Now olarak bilinen bir genç kızın umut bekleyiş, mütevazılık ve sevgi dolu hikâyesi…
 
Annesinin erken ölümünün ardından küçük elleriyle büyük bir kadının sorumluluklarını taşıyan Maggie-Now’ın içinizi ısıtacak yaşamı ve tutku dolu aşkını anlatan bu kitap; aile bağlılık, sevgi ve özgürlük hakkında çok şey anlatıyor.
 
“Kitap öyle göze batmayan bir beceriyle yazılmış ki, neredeyse hayatın kendisi kadar doğal bir şekilde akıyor… Brooklyn’deki İrlandalı göçmenlerin yaşantısı, tek başına okuyucuyu ikna edebilecek ve ilgilerini çekmeye yetecek ayrıntılarla dolu. Ve Bayan Smith bir sanatçı olduğu için bu ayrıntılar kitaba sağduyulu bir şekilde dağıtılmış, böylece Maggie-Now kentsel gecekondularla ilgili birçok roman gibi sosyal belgelerle dolup taşmıyor.'

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739984

ISBN : 978-605-173-998-4

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Şömizli Sert Kapak

İlgili Kitaplar