Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bir Çapkına Vuruldum

Bir Çapkına Vuruldum

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sabrina Jeffries

Çevirmen : Sima Özkan

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Mayıs 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Leydi Amelia Plume'un birçok talibi vardır ama ne yazık ki çoğu servet avcısı olan bu adamların hiçbiri ona özlemini duyduğu egzotik maceraları yaşatacak durumda değildir. Mayfair'ın balo salonları Binbaşı Lucas Winter'ın gelişiyle çok daha heyecan verici bir hal alır. Lucas Winter, karanlık bir geçmişi ve tehlikeli bir havası olan bir adamdır. Küstah, kibirli ve son derece baştan çıkarıcıdır. Amelia bir yandan kendini Lucas'ın ateşinden uzak tutmaya çalışırken bir yandan ailesiyle ilgili aradığı tüm soruların cevabını bulmak zorundadır.
Sabrina Jeffries'ın nüktedanlığı, tutkulu ve coşkulu karakterleri sizi büyüleyecek."
Christina Dodd
" Aşk romanı seven herkes mutlaka Sabrina Jeffries okumalı."
Lisa Kleypas

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824163

ISBN : 9789944824163

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


İnci P.

Kadın Vasiler Okulu serisinin ilk kitabı. Araştırma yapılarak yazılmış bir kitap olduğu belli... Savaş ve katliamları anlatması ve bundan etkilenen ve içinden çıkamayan bir Binbaşının hayatını içermesi gerçekten güzeldi. Ameliae'nın Binbaşı ile sürtüşmeleri, tartışmaları o kadar eğlenceli ki insan okurken sayfaları nasıl çevirdiğini fark etmiyor. İki günde bitirdiğim bir kitap merakla sonunu bekliyorsunuz. Hele ki aile sırrı ne olacak suçlu mu Binbaşı haklı mı sorularıyla elinden bırakamıyorsunuz... Hele ki İskoçlar tarafından kaçırılmaları bana bir sonraki kitaplardan biri olan Venetia'nın işin içinde olduğu düşüncesini aklıma getirdi. Umarım serinin diğer kitapları en yakın zamanda çevrilir. Merakla beklemedeyim...

Fatmanur

Beğenmedim.Önceki kitaplarına baksanız bu yazar yazmış demezsiniz.Aldııma pişmanım.Ve üzgünüm .. Daha iyisini beklerdim :!

Merve

Bu yazarın kitaplarıda beğendiklerim arasında. Okuduğum romanlarından çok keyif alıyorum. Heyecanla ve soluksuz okudum bu kitabınıda.. Emeği geçen herkese çook teşekkürler..

sis

sabrina jeffries genelde beğendiğim bir yazar ama bu kitaptan hoşlanmadım...

gülhan çam

başladığınız serilerin devamını da bekliyoruz. judıth dıana julıa nora nın serilerini lütfen tamamlayın bu arada bu yazarında tüm kitaplarını okudum. bu da çok güzel teşekkürler

meltem

harika yazıyor teşekkürler

safiye

judith nerde kaldı çeviriler güzel ama onu bekliyoruz

merve

öncelikle kitabı çevirdiği için epsilona binlerce defa teşekkürler... yazarın gayrimeşru kraliyet kardeşlerinin kitapları çok güzeldi ,sharpe kardeşlerin ilk kitabı da öyle ben sharpe kardeşleri çok sevdim ve serinin yarım kalmasını hiç istemiyorum umarım kısa zamanda çevrilir fakat bu kitabı da çok güzel bulacağıma inanıyorum sırf sabrina jeffries'in kitabı olduğu için kitabı hiç düşünmeden alırım ama sabrina jeffries'i hiç okumayanlar için ve merakımı yenmek için özetlerin daha uzun olmasını istiyorum teşekkürler...

Neslihan

Merhaba; Harikasın EPSİLON kucak dolusu teşekkürler AMMMA: Aynı yazarın "Hellions of Halstead Hall" adlı serisinin 1. Kitabı: Bozulan Yeminler (çıktı teşekkürler), seriye devam etseydiniz 3 kitabı daha vardı. Seriler hep yarım kalıyor yada ÇOK ÇOK Uzun beklemelerden sonra çıkyor. Okumaya devam. Sevgiyle kalın.

Mine Şen

School For Heiresses serisinin ilk kitabı. Buradan binlerce teşekkür size :)))))) Ama yarım kalmasın lütfen...

fatma

bu yeni kitapta bir o kadar güzeldir eminim herkese tavsiye ederim.