Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bir Bakışta Sonsuza Dek

Bir Bakışta Sonsuza Dek

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Elizabeth Bevarly

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Emirhan Burak Aydın

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Şubat 2017

34.50
“Tracy/Hepburn filmlerindeki gibi esprili, ateşli ve duygusal anlatımı olan romantik hikâyelerden hoşlanıyorsanız, Elizabeth Bevarly tam size göre!” New York Times çok satan yazarı Lisa Kleypas

Kitap Hakkında


Bir Bakışta Sonsuza Dek

 

Profesyonel etkinlik danışmanı Natalie Beckett, yeni kurduğu şirketinin başarılı olup olmadığını kanıtlayacak partide son dakika sıkıntıları yaşamaya başlar. Etkinliğin yılın en çok konuşulan partisi olmasını sağlamasının tek yolu vardır: Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden bilgisayar oyunu tasarımcısı/milyarder Russell Mulholland’ın partiye gelmesini sağlamak. Ancak Russell’ın muhteşem koruması Finn Guthrie, Natalie’ye bunca zorluk çıkarırken patronunun yanına yaklaşmak o kadar kolay olmaz. Mücadele etmekten hoşlanan Natalie de, çok geçmeden Finn’le kavga etmeyi Russell’ı VIP listesine eklemeye çalışmaktan daha heyecanlı bulduğunu fark eder.

“Tracy/Hepburn filmlerindeki gibi esprili, ateşli ve duygusal anlatımı olan romantik hikâyelerden hoşlanıyorsanız, Elizabeth Bevarly tam size göre!”
New York Times çok satan yazarı Lisa Kleypas

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051732466

ISBN : 9786051732466

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 3. hamur 80 Gr / Karton Kapak

İlgili Kitaplar