Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Beşikteki Flüt

Beşikteki Flüt

Orijinal Adı : The Pied Piper

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Ridley Pearson

Çevirmen : Nurdan Reisoğlu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 468

Çıkış Tarihi : Mart 2000

Kitap Hakkında


Basın tarafından ''Fareli Köyün Kavalcısı'' adı takılan çocuk hırsızı, kaçırdığı çocukların yatağına bir flüt bırakır. Bu arkasında bıraktığı tek izdir. Settle Polis Teşkilatı' ndan Dedektif Lou Boldt' un elde ettiği tüm bulgular, evlat edinmek isteyenlere yasa dışı yollardan çocuk bulan bir şebekeyi işaret etmektedir. Boldt, adli tabip Matthews ile birlikte, şebekenin kurduğu zekice tezgahı bozmak için çalışmaya başlar Ellerinde az sayıda tanık ve pek az ipucu vardır.Ayrıca Boldt ile Matthews olayı aydınlatmaya çalışırken, bir yandan da federal polisle, kızgın politikacılar ve haber peşinde koşan gazetecilerle uğraşmak zorunda kalırlar. Araştırma derinleştikçe, doğrulara ulaşmakta zorlanırlar - kanıtlar hasır altı edilmekte, belgeler kaybolmakta ve tanıklar kaçırılmaktadır. Adaleti yanıltanlar kimlerdir?
Kahramanlarımız hem özel hayatlarındaki kendi iç çatışmalarıyla, hem de karşılarına çıkan engellerle mücadeleden yüz akıyla çıkarlar. Kitapta, suç işleyenin yanında suça karşı çıkan da mercek altına yatırılmakta, aradaki ince çizgiye dikkat çelikmelidir.
Beşikteki Flüt' ün kahramanları ve ana öykü çevresinde gelişen yan öyküler, yaşamdan sahneler ortaya koyuyor. Öte yandan, ayrıntıları özenle işlemiş olan soruşturma da okurun ilgi ve heyecanını canlı tutuyor. Beşikteki Flüt' te mantıkla duygusallığı tam dozunda kullanarak zengin bir karışım elde eden Ridley Pearson,Clive Cussler' ın ''müthiş bir yazar'' tanımlamasını hak ediyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312097

ISBN : 9753312091

Boyutları : 195x135

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Oğuz Özteker

Olay son derece basit. Konunun hiç bir derinliği veya okuyucuyu şaşırtan bir yanı yok. Malesef dört yüz küsur sayfalık bir can sıkıntısı ve vakit kaybı. Jefrey Deaver gibi bir usta ile kıyaslanamaz bile...

şeref nur özenç

Dışardan hoş görünen bir kitap. Ancak içi hayal kırıklığı çocuk kaçırmayla ilgili vasat bir macera kitabı. Tavsiye etmem. Jonathan Kellerman'Dal Kırılınca'yı deneyin.

Oğuz Özteker

Olay son derece basit. Konunun hiç bir derinliği veya okuyucuyu şaşırtan bir yanı yok. Malesef dört yüz küsur sayfalık bir can sıkıntısı ve vakit kaybı. Jefrey Deaver gibi bir usta ile kıyaslanamaz bile...