Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Benimle Yan

Benimle Yan

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Beyza Özaydın

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 560

Çıkış Tarihi : Ekim 2019

88.50
“Sen, seni yakıp kül edecek bir aşk istiyorsun Masal.

Kitap Hakkında


Normal tanışmalarda gözün yok. ‘Seni seviyorum’ları önemsemiyorsun aslında. Herkesin bildiği sevgi sözcüklerini istemiyorsun. Sen herkesin olduğu bir salonda sahnede oyun sergilemek istemiyorsun. Herkes karanlık salonda oyunu izlerken sen arkada ışıklar saçarak kendi oyununu yaşamak istiyorsun. Sen ne Mert’i ne de Atalay’ı istiyorsun. Sen bu oyunda kendin gibi normalle yetinmeyen birisini istiyorsun. Yanmayı göze aldığınız bir aşk istiyorsun.”

 

Bu sensin, diye düşünsem de “Bunları neden anlatıyorsun?” dedim.

 

“Çünkü bu bizim hikâyemiz.”

 

 

Beyza Özaydın

Şubat 2000 Tekirdağ doğumlu. Yaşamına Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde devam eden yazar Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyor. On üç yaşından beri paylaştığı Wattpad adlı platformdaki yazılarından biri olan Benimle Yan adlı kitabı 145 milyon okunma sayısıyla Wattpad Türkiye’nin en çok okunan kitabı. Sahte Güz, Siyahın Çırağı gibi sevilen kitapları da olan Wattpad’te 119 bin takipçiye ulaşan Beyza Özaydın yazmaya ve hayal gücünü insanlarla paylaşmaya devam ediyor.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736457

ISBN : 978-605-173-645-7

Boyutları : Karton Kapak

Kapak Cinsi : Karton Kapak