Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Benimle Dans Eder Misin Amerika

Benimle Dans Eder Misin Amerika

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : Aşkın Olgun Labelle

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 388

Çıkış Tarihi : Temmuz 2004

Kitap Hakkında


Bu bir kadının; bir annenin, bir eşin, bir sevgilinin, bir göçmenin hikayesi. Benim gibi binlerce, milyonlarca kadının öyküsü. Her satırı gerçek. Kimi benim tarafımdan yaşandı, kimi yakınımddaki birileri tarafından... Benim şahitliğimde birilerinin başından geçti ve böylece hepimizin ortak hikayesi oldu.
Amerika'yı anlatmadan ve oraya ait gözlemlerimi sizlerle paylaşmadan önce, adil olmak adına, acımasız bir vicdan süzgecinden geçirdim her şeyi.
Amerika'da 100 milyon civarında Green Card sahibi göçmen var. Bunların yarısı kadın ve her birinin hayat hikayesi başlı başına bir roman. Onlar için de bir rüyaydı Amerika.
Dünyanın her yerinde kim bilir daha kaç kişi için olduğu gibi...
Peki öyle mi gerçekten?
Bir rüya mı Amerika?...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753316057

ISBN : 975331605-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


koycu

Uzun bir süre kitabınızın etkisi altında kalacağım. Çünkü çok etkileyici ve sürükleyici. Özellikle sonuç çok can acıtıyor. Ben sevgilisi hatta sözlüsü Amerika'da olan ve green card yüzünden ona kavuşamayan birisi olarak (Daha doğrusu o gelmedi o kart için) daha çok etkilendim. Ve her satırını merakla ilgiyle okudum. Elinize sağlık...

sibel karabulut

Anlatımınızdaki samimilik, gösterdiğiniz cesaret ve direnme gücünüz beni hayran bıraktı. Yeni kitaplarınızı bekliyorum