Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ben Sevilmeye Değerim

Ben Sevilmeye Değerim

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Ulviye Alpay

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 268

Çıkış Tarihi : Temmuz 2003

Kitap Hakkında


Su ve Sarp; biri on yedi diğeri yirmi bir yaşında iki kardeş... Su bir yandan üniversite sınavının bir yandan da ilk kez erkek arkadaşı olmasının heyecanını yaşamaktadır. Sarp ise, yaşının verdiği olgunlukla, bazen hırçın bazen de uysal bir kedi olan kardeşinin sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır. İki genç kimi zaman kavga edip kimi zaman birbirlerine destek olurken genç olmanın tüm güzelliklerini ve sıkıntılarını yaşarlar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314558

ISBN : 975331455-8

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Dilara

Tek kelimeyle harika bir kitap. Ulviye Alpay'ı tebrik ediyorum.

ceren akyol

Epsilon'un bütün kitaplarını okuyorum ama bunun kadar güzelini ilk defa görüyorum, MUHTEŞEM!

nisa efe

Bu kitap çok hoştu. Özellikle aralarda sınavlarla ilgili yazılar bana da azim veriyor ilerde bende istediğim sınavı kazanıcayım sadece bu kitabın bana verdiği azimden dolayı ama kitapta sarp'ın sözleri biraz sıkıcıydı

ebru uzunşimşek

Gerektiğinde kendi çocukluk anılarımı gerektiğinde ise ilerde hayatımı herşeyi ile yaşamamın tadını çıkarmalı olduğumu hatırladım.

sevi alper

kitabınızı çok beğenerek okudum.söylediğinizden de büyük keyif aldım.beni hatırladınız mı bilmiyorum.tüyapta tanışmıştık.adımı çok beğenmiştiniz.herneyse bu tür[her karakterin günlük tarzında konuşturulduğu]kitaplar yazmanızı çok isterim.kendinize iyi bakın-:)...

SonSer

Gençler sizin için.Bir solukta okunulası bir kitap arıyorsanız Ben Sevilmeye Değerim.Kendinizi,insanları,çevrenizde olup bitenleri öğrenmeyi, anlamayı ve sevmeyi öğreneceksiniz.

Selcuk A.

Nasılsa yaşanılan sanal dünyaya ve bunun insan ruhuna sunduğu tüm duygusal yokoluşa bir tepki sanki "Ben Sevilmeye Değerim".Ağır bir tepki.Büyük bir ironi içerisinde bize, üstüne basa basa hatırlatmak istiyor ne olduğumuzu...

ILGIN

kitabı okudum ve çok beğendim bu kitabı önerebilirim

Tuğçe Darcan

Harika bir kitap ama bu güzel kitabın da devamını bekliyorum.Mesela devamı iki-üç kitap daha olabilir yine zevkle okurum.

M.Haluk ERGÜVEN

Dünyayı saran kirletme ve kalitesizleştirme dalgası ilişkilerimizi olumsuz yönde etkiliyor. Bu tehlikeli dalga insanın içindeki en güzel duyguya ?sevgi,?ye saldırıyor. Böyle bir süreçte Sayın Ulviye ALPAY ?Ben Sevilmeye Değerim? kitabı ile bu saldırıya karşı çıkıp başkaldırıyor. ALPAY size kendinizle hesaplaşın demiyor ama siz kitabın her sayfasında kendinizle hesaplaşma gereği duyuyorsunuz. Aile içinde sevgi,güven ve dayanışmanın gencecik yürekler için ne anlama geldiğini,o yüreklerdeki umudu,direnişi,en çaresiz anlarda bile yeni umutlar ve amaçlar yaratma yeteneğini görerek gençler olmadan soluk bile almanın olanaksız olduğunu anlıyorsunuz. Elinize sağlık Sayın ALPAY.

çiğdem mertcan(18)

kesinlikle şimdiye dek yazılmış gençlik kitaplarıyla aynı kefeye konmaması gereken bir kitap 'Ben Sevilmeye Değerim'.sessizliğimi bulduğum,sessizliğimi haykıran bir kitap...Bir kitabın başarılı olmasında en büyük rol,yazarın gerçek yaşamı aktarabilme kuvveti ve okuyucuya o duyguları YAŞATABİLMESİDİR.Bunu beş yıldızlıktan da ötede başarmış sevgili Ulviye Alpay.Yalnız 17-18 yaşındakilerin değil;tüm ebeveynlerin okuması ve kendilerine ders çıkarması gereken bir gençlik romanı.Soluk almadan,bir çırpıda okudum,eminim ki siz de büyük zevk alarak ve kendinizi yenilenmiş hissederek okuyacaksınız bu güzel eseri... Dostça ve hoşça kalın...

ezgi uzun

Güzel kitap ama bazı eleştirilerim olacak örneğin bazı konular üzerinde çok duruyor. Tamam onu açıklaması güzel ama çok uzattığını düşünüyorum bence bu da biraz okuyucuyu sıkıyor. Birazda hikaye şeklinde anlatsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum ama vermek istedikleri gayet güzel. Sadece anlatımı biraz uzun tutmuş. Ama yine de güzel şeyler anlatıyor.