Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ben Böyleyim

Ben Böyleyim

Orijinal Adı : It Happened One Autumn

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lisa Kleypas

Çevirmen : Yasemin Büte

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 380

Çıkış Tarihi : Mart 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Rastlantılar Bahçede Devam Eder
Marcus şoke edici - ve elbette tehlikeli şekilde - onu kollarının arasına alır. Lillian hiç hoşlanmadığı bir adama karşı duyduğu tutkuya yenik düşer. Zaman durur; sanki onlardan başka kimse yok gibidir Neyse ki kimseciklere yakalanmazlar!
Ve Aşk Bir Sonbaharda Gelir
Marcus duygularına her zaman hükmetmeyi başarmış bir adamdır ve bu konuda bir kaya kadar serttir. Fakat Lillian ile birlikteyken her dokunuş işkenceye ve her öpücük de bir baştan çıkarışa dönüşür. Ancak kendisine besbelli uygun olmayan bu kadını, nasıl eş olarak alacaktır?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823876

ISBN : 9789944823876

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hande

bu seriye bayıldım umarım artık diğeride çıkar. bir çok tamamlanmayan serimiz kaldı lütfen biran önce tamamlayın.

hande

diğer kitapları gibi bu da çok güzeldi serinin son kitabıda biran önce çıkar umarım...

simge

değişmek zorunda kalmadan kendini kabul ettirmiş bir kadının öyöyküsü.Mükemmel olmuş tadındanyenmiyor süper kitabı okurken hiç bitmasini istemedim ama tabiki bittiBittiği için üzüldüğüm sayılı kitaplardan biri

sis

Lisa Kleypasın kitaplarından nedense uzak duruyordum epsilon sağolsun bizi kitap bombardımanına tutuyor :)durum böyle olunca her kitaba yetişemiyorum ve bazı yazarları elemine ediyorum. İyiki bu kitaptan başlamışım bu bir seri kitabı ama sırasıyla gitmemiş, şimdi ise yeni bir yazarım daha oldu :) Lisa Kleypas çok iyi bir hikayeci bu kitabı bu tarzı seven herkese tavsiye ediyorum...

Juve Baby

Lisa'yı seviyorum ya, favori romans yazarlarımdan, bu hikayede çok gzl ve eğlenceliydi.. lütfen "Scandal in Spring (The Wallflowers, Book 4)" yani Daisy'nin hikayesi ile bir an önce buluşturun bizi=) ..***..

yaren

Çok güzeldi.Bir günde bitirdim.karakterler,aralarındaki diyologlar çok eğlenceliydi.Devamı çabuk gelsin lütfen.

sardam

Sonunda beklediğim kitaplardan biri çıktı. Ama okuduktan sonra keşke sevgim sana ait'i okumamış olsaydım dedim. bu seri olan kitapları sırasıyla çıkartsanız çok daha okumak keyifli olacak. Kitap çok güzeldi ama sonunu zaten biliyordum ve sonunda dikkat çekmek için yazılmış bölüm özellikle sevgim sana ait'i okumamış olmaydım meraktan delirtirdi beni... Ama genede çok güzel ve heyecanlı, sürükleyici bir kitaptı. Lisa nın kitaplarını okumayanlar kaçırmayın ama sırası ile alın mutlaka:)

nur

gerçekten çok güzeldi keşke serinin tamamını çevirip yayınlasanız..neyse sıra daisy de. inşallah bir an önce o da çevrilir.bu arada Hathaways Serisinide lütfen unutmayalım onuda sabırsızlıkla bekliyoruzz.win hikayesini özellikle.epsilona çok teşekkürler..

M.Bircan

Sevdiğimiz kitapları yayınladığınız için teşekkürler. Judith McNaught kitaplarının yayınlanmasını da istiyoruz... LÜTFEN

Juve Baby

şu an gördüm ve anında D&R ın sitesinden sipariş ettimm.. Lisa süper, Epsilon daha da süper! ..***..

serçin

teşekkürler epsilon bizlerin sevdiği romanları yayınladığınız için sizleri seviyoruz

birgül

aylardır heyecanla beklediğim kitap çıktı çok mutluyum :)

Mine Şen

İşte mükemmel yazardan beklenen yeni bir kitap; Çok teşekkürler. Bu arada Judith McNaught diye çığlık atan arkadaşlar. Epsilon yazarın iki kitabı hariç bütün kitaplarını zaten bastı. Kalan iki kitabı da en kısa zamanda çıkartacaktır. Yazarımızın 2005 yılından beri Amerika'da hiç kitabı çıkmamıştır. Son kitabını hayranları üç yıldır bekliyorlar ama basımı sürekli erteleniyor. Ben şahsen Epsilon Yayınevini bu tarz kitaplar konusunda okuyucu isteklerine önem verdiği için kutluyorum.