Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bellek Eğitimiyle Anımsama Yöntemleri

Bellek Eğitimiyle Anımsama Yöntemleri

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Tony Buzan

Çevirmen : Gülsen Şensoy

Editör : Kader AY

Sayfa Sayısı : 160

Çıkış Tarihi : Mart 1996

Kitap Hakkında


Bellek ve zihinsel yeteneklerle ilgili pek çok kitaba imza atan, Zihin Haritası yöntemini bularak uygulamaya koyan Tony Buzan, binlerce insanın öğrenme yeteneğini ve belleğini geliştirerek haklı bir ün kazanmıştır. İnsan beyninin işleyişiyle ilgili en son araştırmalara dayanan bu kitabında Buzan, bellek eğitimi yoluyla şaşırtıcı başarılara ulaşmayı sağlayacak çok zekice, yaratıcı ve son derece basit bir sistem sunmaktadır.
Artık isimleri, yüzleri, tarihleri, telefon numaralarını ve randevuları anımsayamama sorunu yaşamayacaksınız. Sınavlarda yüksek notlara ve başarıya ulaşmak ya da iskambil kağıtlarıyla yapacağınız oyunlarla insanları hayrete düşürmek son derece kolay. Tüm bunlar için Buzan'ın yöntemi, düşünme sisteminin işleyişinde coşkulu, olağandışı ve gerçeküstü imajlar kullanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753310666

ISBN : 975-331-066-8

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


önder kaymaz

Bu kitap hakkında ilk yorumu siz yapın diyor başlıkta fakat bu kitap hakkında ilk yorumu yapan kesinlikle ben değilim bundan yüzde yüz eminim. Ama ilgililere yorum yaptırmak için güzel bir teknik. Bu kitap gerçekten söylenilen bilgileri akılda tutuyorsa gerçekten süper bir şey olur. Kitap ve hafıza teknikleri hakkında daha fazla bilgi istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim...