Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Ciltli

Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Ciltli

Orijinal Adı : What to Expect The First Year

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

Çevirmen : Dr. Dilek Tunalı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 595

Çıkış Tarihi : Şubat 2012

164.50

Kitap Hakkında


"Anne babaların, bebeklerinin ilk yılında karşılaştıkları tüm sorunları çözümlerine yardımcı olacak eksiksiz, kolay anlaşılır, benzersiz bir kitap.
Ben çok sevdim."
Dr. Ruth A. Lawrence
Amerika'nın gebelik kutsal kitabı "Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler"in yazarları, bebeklerin ilk yıl içindeki bakımını anlattıkları bu kitaplarında, her anne babaya donanım kazanmaları için yardımcı olmayı amaçlıyorlar. BEBEĞİNİZİN İLK YILINDA SİZİ NELER BEKLER; bebeğin aylık büyümesi, gelişmesi, beslenmesi, uyku.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312400

ISBN : 9753311494

Boyutları : 171x240

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Tuba

Şu an kitabı ay ay takip etmekteyim...Şimdiye kadar faydası çok oldu..ilk serisinde olduğu gibi ne olurdu fotoğraflarla desteklenseydi.. Başka bebek bakımı kitaplarını karıştıramadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama olması gereken bir kitap! Zaten çevremden çok tavsiye edildiği için incelemeden almıştım :)

Ipek Akarcay

Bu kadar iyi bir rehberi hiçbir yerde bulamazsınız. Bebeği büyütürken anneanneye/babaanneye bile bu kadar ihtiyacınız yok. Hatta doğumdan bir ay önce almanızı ve önce en son bölümü okumanızı öneririm. Bebek büyüdükçe aylara göre okumanızı sürdürün ve bebeğinizin ilk yaşgününde kendinize ödül olarak bu serinin 3. cildini alın.

Filiz Aydemir / L.Burgaz / Kırklareli

Epsilon yayıncılığı kutlamakla başlamak istiyorum yorumuma.Türk annelerine kazandırdığı böylesine değerli yayınlarından dolayı teşekkür ederiz. Tam sekiz ay önce annelik tecrübesizliğini yaşadığım günlerde ailemize hediye olarak gelen bu kitap tam anlamıyla başucu ve cankurtaran kitabımız olmuştur. Hala elimizden düşürmediğimiz kitabı biz de anne adayı dostlarımıza hediye ederek veya tavsiye ederek faydalarından bahsetmekteyiz. Bu kitapla ilgili hoş ve tatlı anılarımız da var tabi ki. Eşimle gecenin bir yarısı karşılaştığımız sorunları cici bebeğimiz uyanmasın diye loş ışık içerisinde nasıl da okuduğumuzu unutmuyoruz. Bugün tebessümle anıyoruz çünkü başka odaya geçip okumak aklımıza bile gelmemişti sırf bebeğimiz odada yalnız kalmasın diye! Böylesine güzel bir kitap için ilk yorumu yapıyor olmak da gerçekten yeni ve hoş bir anı bizler için Çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla