Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler-Ciltli

Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler-Ciltli

Orijinal Adı : What To Expect When You'Re Expecting (5th Edition)

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

Çevirmen : Nihal GÖKÇE

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 740

Çıkış Tarihi : Şubat 2012

164.50

Kitap Hakkında


Hekim seçiminden gebelik teşhisine, egzersizden doğum seçeneklerine, ikinci gebelikten ikizlere, gebelik sırasında cinsel ilişkiye kadar pek çok konuda yararlı bilgiler veren bu kitap gebelik sırasında sık sık ya da ender görülen pek çok semptoma da değiniyor.
BEBEĞİNİZİ BEKLERKEN SİZİ NELER BEKLER'de; gebelik, doğum ve doğum sonrasına ilişkin tüm aşamaları bulabilirsiniz. Babaların da bu kitaptan çok yararlanacağına inanıyoruz.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312394

ISBN : 9753312394

Boyutları : 176x245

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


safiye nohut

Bebeğim yok ama gelecekte eğitimli bir anne olmak için daha önemlisi sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için benim gibi herkesin okuması gereken öğretici bir kitap.

Harika Altinkeser

Gerçekten çok yardımcı bir kitap, eleştirebileceğim tek yani, bir konu üzerinde her türlü açıklamayı yapıyor ama seçimde yardımcı olmuyor, Örneğin; hamilelikte aspirin kullanımı için; eskiden ?şunlar? söylenirdi, şimdi bunlar oluyor, aslında böyle de olabilir, ama şöyle de olsa yanlış değildir deyip sonuçta topu size atıp bırakıyor... Seçim sizin...

Tuba

Gerçekten hamilelik boyunca hemen hemen tümünü okuduğum bir kitap..Çok yararını gördüm. Bazen kendi kendime kuruntuya düştüğüm zamanlarda rahatlattı beni.Tek eksiğini gördüğüm tarafı hep çizimlerle anlatması.Fotoğraflarla zenginleşebilirdi.Başka bir eksik yanı çocuğun anne karnındaki geliimini yalnızca bir kaç cümle ile geçiştiriyor..Bu durumlarda başka kaynaklardan yararlanmak zorunda kalıyorsunuz!!!

Ipek Akarcay

Anne adaylarına tek önerim: Hamile kalmadan önce mutlaka edinin. Aklınıza gelen-gelmeyen tüm sorularınıza kapsamlı ve doyurucu cevaplar bu kitapta var. Gerçekten adı üzerinde, bebeğinizi beklerken sizi bekleyen herşeyi bulabilirsiniz. Başka kitaba ihtiyacınız yok. (Bebek doğmadan önce ikinci cildi -Bebeğiniz Büyürken Sizi Neler Bekler?- almayı unutmayın!)

Serdar

Kitap özenle hazırlanmıs ve tüm baba adaylarina da öneriyorum. Çokşeyler ince detaylarina kadar elinizin altinda. Baba adaylari bir göz atın benim gibi.Selamlar.Almanya.

Dr.Öage ÖZGEN ARUN

Hamilelik dönemi kitabın yazarının da açıkladığı gibi çevrenizdekileri bildik bilmedik yorumları ve kişisel endişeleriniz ile harmanlanmış olarak bir kabus dönemi haline gelebilecek bir dönem. Bu dönemde kafanıza takılan yada çevreniz tarafından kafanızda oluşturulan her tür endişeye mantıklı ve rahatlatıcı açıklamalar getirerek size danışmanlık eden bir dost. Mükemmel bir kitap.

Ayşen YILMAZ / ADANA

Özellikle ilk çocuğuna hamile kalan anne adayları aradıkları her sorunun yanıtını çok detaylı olarak bulabilirler.

Simge / İstanbul

Hamilelik dönemi için çok güzel bir kitap. Tam bir bilgi bankası. Tüm anne adaylarına öneririm. Emeği geçen herkese teşekkürler.