Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bayan Devlin'in Günlüğü

Bayan Devlin'in Günlüğü

Orijinal Adı : Devlin's Diary

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Christi Phillips

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 520

Çıkış Tarihi : Mart 2010

Kitap Hakkında


Heyecan ve gerilimin yoğun olduğu, tarihsel detaylarla da zenginleştirilmiş Bayan Devlin'in Günlüğü geçmişi ve bugünü çok çarpıcı bir biçimde birleştiriyor. Sırları, takıntıları, geçmişin müthiş gücünü içinde barındıran romanıyla yazar, okuyucularını etkisinden kurtulamayacakları olağanüstü bir hikayenin içine sürüklüyor.
Bayan Devlin in Günlüğü karmaşık ve merak uyandırıcı kurgusuyla okuyucu etkisi altına alıyor. Elinizden bırakamadan okuyacaksınız. Hikaye sizi hem gözyaşlarına hem de kahkahalara boğacak.
-PERRI O SHAUGHNESSY
New York Times çok satan Yazarlarından
Lirik bir üslupla yazılmış olan bu romanda bugüne dek tanıdığınız en zeki, ilgi çekici ve güçlü kadın kahramanları keşfedeceksiniz.
-STEPHANIE COWELL, Marrying Mozart ın yazarı
Trinity Koleji nde ders vermeye başlayan Claire Donovan n en büyük hayali gerçek olmuştur. Ancak bunun keyfi, iş arkadaşlarından biri, bir profesör, ölü bulunana kadar sürer. Cinayetle ilgili tek anahtar, profesörün son araştırma konusu olan Hannah Devlin'in on yedinci yüzyıldan kalan günlüğüdür. Hannah Devlin, dönemin kralının metresinin doktorluğunu yapmıştır.
Claire ve tarihçi Andrew Kent, Cambridge kütüphanelerindeki koleksiyonların da yardımıyla, Devlin'in geride bıraktığı ipuçlarını takip ederler ve hem Londra'nın karanlık geçmişinin hem de Cambridge'in bulanık bugününün sırlarını ortaya çıkarırlar. Üç yüz yıl önce yaşanan olayların sonuçlarının etkisini bugün bile gösterebileceğini keşfederler.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822640

ISBN : 9789944822640

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Fulya

Kitap çok güzel, baştan sona sürükleyici. kesinlikle tavsiye ediyorum ve ikinci kitabı Rossetti Mektubu'nun da basılmasını istiyorum.