Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Batman Gecegezen

Batman Gecegezen

Orijinal Adı : Batman Nightwalker

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Marie Lu

Çevirmen : Tuğçe Nida Gökırmak

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 224

Çıkış Tarihi : Şubat 2020

68.50
“Gerilim dolu akıcılığı ve dinamik illüstrasyonları olan Gecegezen, sinematik havasıyla tam bir görsel şölen.”
—Kirkus

Kitap Hakkında


New York Times çoksatan yazarı Marie Lu’nun romanından uyarlanan bu macera dolu çizgi roman, okurları Gotham Şehri’nin en karanlık gizemlerini barındıran Arkham Tımarhanesi’nin kapıları ardına götürüyor.

 

Gecegezenler olarak bilinen acımasız bir çete Gotham sokaklarında terör estirmekte, şehrin elitlerini teker teker avlamaktadır. On sekizinci yaş günü partisinden eve dönerken verdiği ani bir karar taze milyarder Bruce Wayne’i hem Gecegezenler’in ilgi odağı haline getirir hem de kendisini meşhur Arkham Tımarhanesi’nin kapıları ardında bulmasına neden olur. Orada acımasız bir katil olan Madeleine Wallace ile tanışır. Madeleine, Bruce’un çözmesi gereken bir gizemdir. Ancak Bruce onu gerçekten kendi sırlarını paylaşmaya ikna mı ediyordu yoksa Madeleine’e Gotham Şehri’ni dize getirmek için ihtiyacı olan bilgiyi mi vermek üzereydi?

 

Stuart Moore tarafından uyarlanan ve Chris Wildgoose tarafından resmedilen bu çizgi roman Batman’in, henüz maskesini ve pelerinini kuşanmadan önceki haline heyecan verici bir bakış.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736907

ISBN : 978-605-173-690-7

Boyutları : 16 x 24 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar