Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Batgirl’ün Gölgesi

Batgirl’ün Gölgesi

Orijinal Adı : Shadow Of The Batgirl

Kategori : Dünya Edebiyatı > Çizgi Roman

Yazar : Sarah Kuhn – Nicole Goux

Çevirmen : Tuğçe Nida Gökırmak – Su Akaydın

Editör : Merve Çay

Sayfa Sayısı : 196

Çıkış Tarihi : Mayıs 2021

84.50
Gail Simone, Birds of Prey ve Batgirl‘ün yazarı

Kitap Hakkında


Bazen neşeli, bazen korkutucu ve dehşet verici ama hep etkileyici… Bu kitap Gotham’ın en havalı ve en tehlikeli kahramanlarından biri olan Cassandra Cain’in kökenini taze bir bakışla sunuyor. Kuhn, Goux ve Peter sundukları zengin tecrübeyle bir an bile nefes almanıza izin vermeyecek. Batgirl’in Gölgesi çok hoşunuza gidecek.”

  • Gail Simone, Birds of Prey ve Batgirl‘ün yazarı

 
 
Cassandra Cain genç bir suikastçi, pek de Batgirl malzemesi var denemez… Henüz. Gölgelerden sıyrılıp en büyük engelleri aşabilecek mi? Kafasında sürekli kahraman olamayacağını söyleyen sesi yenebilecek mi?
 
Ne şans ki kaderine meydan okurken tek başına değil. Restoran sahibi Jackie Fujikawa Yoneyama ve kütüphaneci Barbara Gordon gibi yeni akıl hocalarının yardımıyla bu sorusunun cevabını bildiği tek yolla arayacak: en sevdiği kahraman hakkında öğrenebileceği her şeyi öğrenerek. Tek problem Batgirl’ün senelerdir Gotham’da görülmemiş olması… Cass sevdiği dünyayı babasının şerrinden yavaş yavaş kurtarabilmek için Batgirl’ü zamanında bulabilecek mi? Ya da tamamen kendine ait kahramanlık pelerinini omuzlarına geçirmek zorunda mı kalacak?
 
Nicole Goux’un alışılmışa meydan okuyan çizim tarzının eşlik ettiği, Heroine Complex ve I Love So Mochi kitaplarının yazarı Sarah Kuhn’un kaleminden, benzersiz kimliğini bulmaya çalışırken tüm zorlukları aşan bir kızın yürek burkan öyküsü.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739090

ISBN : 978-605-173-909-0

Boyutları : 16x24 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak