Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bataklıkta Gece Yarısı

Bataklıkta Gece Yarısı

Orijinal Adı : Midnight Bayou

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Nihal GÖKÇE

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 366

Çıkış Tarihi : Ocak 2003

Kitap Hakkında


Declan Fitzgerald, New Orleans'ın eteklerindeki, toz ve örümcek ağlarıyla kaplanmış tekin olmadığı söylenen köhne Manet Malikânesi'ne gördüğü anda tutulur adeta. Bu yıkık dökük evde onu çeken bir tuhaflık vardır. Genç adam yıllarca hayalini kurduktan sonra Manet Malikânesi'ni satın alır ve avukatlık yaptığı Boston'u terk ederek, evi kendi başına restore etmeye soyunur. Ancak binayı eski görkemli haline kavuşturabilmek için bir hayli zaman ve emek harcaması gerekecektir. Belki evin çekiciliği biraz da bundan kaynaklanmaktadır. Declan tek başına restorasyon çalışmalarına başladığında, insanların ev hakkında söylediklerinde bir gerçek payı olduğunu, evin gerçekten de ürperten bir şeyler barındırdığını düşünmeye başlar, çünkü geçmiş yüzyıla ait bazı hayaller görmeye, yabancısı olduğu bazı duygulara kapılmaya başlamıştır. Ayrıca evde çalışırken, içinde açıklanması imkânsız bir keder hissetmektedir.
Angelina Simone adındaki çekici komşusuyla arasındaki duygusal gelişme, Declan'ın zihnini bu huzursuzluk yaratan olaylardan bir süre uzaklaştırmaktadır. Manet Malikânesi'ndeki restorasyon çalışması yoğunlaştıkça aralarındaki aşk da güçlenmeye ve bir tutkuya dönüşmeye başlar. Bu esmer ve aşk dolu genç kızın da malikâneyle tuhaf bir bağlantısı vardır. Declan ile Angelina birlikte bir gelecek düşleyebilmek için, önce, geçmişten gelen, bataklık kadar derin ve karanlık bir sırrı çözmek zorunda kalacaklardır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314145

ISBN : 975331414-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


sardam

hem korktum hem okudum. çok güzel ama acayip ürkütücü bir kitaptı. doğa üstü olaylardan varlıklardan kormam diyorsanız mutlaka okuyun. korkuyosanız da gene okuyun:) güzeldi...

zeynep

Aslında bazılarına göre klasik aşk kitabı olarak yorumlanan Nora Roberts kitaplarının farklılığını görmek gerektiğine inanıyorum. Duygusallık, mizah ve yaşamı birbiriyle bu kadar iyi bütünleştirmiş çok sürükleyici bir öykü. İnsan okuyunca böyle şeylerin olabileceğine bile inanabilir...

Vildan Acar

Kitabı okumakla kalmıyor adeta yaşıyorsunuz. Kitabı bitirene kadar oturduğum yerden kalkmadım ve sabahladım. Tüylerim diken diken oldu ve kitabın bittiğine üzüldüm. Nora Roberts'le tanışmama vesile olan Harlerquin'e çok teşekkürler. Gerçekten dört dörtlük bir kitap.

hazal saracoglu

Ben bu kitabı okurken yazarın kendi hayal alemine girdim sanki. O kadar büyük bir zevkle ve o kadar çabuk okudum ki kitabı her gördüğümde ne kadar güzel bir aşk ve ne kadar gizemli bir hikaye diye düşünüyorum. Bence bu kitabı almakta ve okumakta gecikmeyin.

didem oz

nora robertsın yazdığı hikayelerden farklı olsa da baska bir dunyayı yasarken bu tip seylerin var olabilecigine inandım.

Derya Özkan

Yazarın yayınevinizden çıkan tüm kitaplarını okudum. Nora Roberts'ın yeni çıkan kitaplarını da almaya devam edeceğim. Son kitabın diğerleri kadar olmasa da iyi olduğunu düşünüyorum.