Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Baştan Çıkaran Ölüm

Baştan Çıkaran Ölüm

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Aslı Ağca

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Ağustos 2012

27.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Dante kurbanıyla yüz yüze görüşmeden haftalar önce ona siber alem üzerinden kur yapmıştı. Genç kız birkaç yudum şarap ve bir-iki saatin ardından sonra ölmüştü. Cinayet aleti; nadir bulunan, kolayca tespit edilemeyen ve karaborsadaki değeri binlerce dolar olan bir tecavüz kimyasalıydı.
Mum ışığı, müzik, yatağa serpilmiş gül yaprakları kısaca birini baştan çıkarmak için gereken her şey. Dante onu öldürmeyi istememişti ama artık iki seçeneği vardı: Ya korku ve suçlulukla bir deliğe saklanacak ya da avlanmaya tekrar başlayacaktı
"Sarsıcı ve yeni." Booklist
"Muhtemelen eşi benzeri yok." Library Journal

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825726

ISBN : 9789944825726

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Çiğdem Meriç

Eve Dallas serisinin diğer kitapları gibi bunuda aldığım gün okudum bitti ve yine beklemeye başladım malesef. Serinin şu an 44. kitabının yayınlandığını düşünürsek acaba bu seriyi tamalayabilecekmiyim merak ediyorum doğrusu. Bu konuda biraz daha seri olsanız çok memnun olurum. Bayağı bir geriden takip ediyoruz.

Betül Kocaman

eve dallas serisi en favori serim :) baştan çıkaran ölüğm diğerleri gibi mükemmeldi araya peabody ve mcnab girince daha bi eğlenceli oldu. serinin devam kitaplarını en kısa zamanda bekliyoruzz malum ingilizce 32 kitap var onlara yetişmek için daha hızlı olmakta fayda var