Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Başarıya Giden Yolda Meslek Seçimi

Başarıya Giden Yolda Meslek Seçimi

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Cavidan Telman

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 260

Çıkış Tarihi : Aralık 2000

Kitap Hakkında


Doğru meslek seçimi; kişiliğinize, eğilimlerinize ve yeteneklerinize uygun, kendinizi ortaya koyabileceğiniz, baskı altında kalmadan özgürce yönlendirebileceğiniz, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşamın ilk basamağıdır.
Bu kitap; mesleğini seçme yaşına gelen, üniversitede bölüm tercihi yapma aşamasında olan gençlere ve mesleğini değiştirmek durumunda olan bireylere yol gösterme amacı taşımaktadır.
Genç bir nüfusa sahip olan ülkemizde, gençleri üretken hale getirebilmek iin onların meslek sahibi olmalarına yardımcı olmak gerekir. Meslek seçme aşamasında olan gençler kendilerini tanımalı, zayıf ve güçlü yönlerini, beceri ve yeteneklerini bilmelidirler. Bu nedenle bu kitap özellikle bilinçli bir yardım alma olanağı olmayan gençleri kendilerini tanımaya yönlendirecek uygulamalara ve onların meslek alanlarını belirlemelerine yardımcı olacak mesleki ilgi yönelim testlerine yer vermektedir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312516

ISBN : 9753312512

Boyutları : 136x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Dilek Keskin

Kitap içerik olarak ne kadar iyi olsa bile tashih ve sayfa düzeniyle kötü bir kitap haline gelmiş bir yayınevi ancak bu kadar okuyucuların göz zevkini ayaklar altına alır. lütfen bu kitapları öğrenciler okuyor biraz özen gösterin.