Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

BAŞARILI İNSANLARIN YAPTIKLARI 100 ŞEY

BAŞARILI İNSANLARIN YAPTIKLARI 100 ŞEY

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Nigel Cumberland

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Şubat 2019

54.50
“Hem ilham veriyor hem de çok pratik.”
—MarshalI Goldsmith, Triggers adlı çoksatan kitabın yazarı

“Bu şık kitap, okurlara hem soluk aldırıyor hem de gerekli enerjiyi veriyor… Masanızda hazır tutmanız ve işgününüzde bir parça motivasyona ihtiyaç duyunca başvurmanız tavsiyemizdir.”
Independent

Kitap Hakkında


 

Hedeflerinize Uzanan Yoldaki Rehberiniz

 

 Bu kitap, en büyük ve cüretkâr olanlardan en minik ve önemsizlerine kadar her hayalinizi gerçekleştirmeniz için size rehberlik edecek.

 

Herkesin başarılı olmak istediği bir dünyada, Cumberland… okurlarına hayatlarının ağırlık verecekleri yönlerini ve hedeflerini sağlıklı bir öncelik sırasına koymalarına yardımcı oluyor.
Times of India

 

Başarılı İnsanların Yaptıkları 100 Şey, akıllıca çalışıp güzel yaşamanızı ve hayal edebileceğiniz her türlü başarıyı elde etmenizi sağlamak için özenle seçilmiş, harika fikirlerle dolu. Bu çalışmada, başarılı insanlara özgü alışkanlıkları keşfederek kendi hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

 

Her bölüm, hedeflerinize yaklaşmanıza yardımcı olacak yeni bir fikir. Yaygın kişisel sorunlara basit aktiviteler ve alıştırmalarla müdahale ederek, hedefleriniz için ihtiyacınız olan en uygun bakış açısını ve alışkanlıkları öğreneceksiniz.

 

Başarılı bir yaşam size bu kadar yakın.


 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735344

ISBN : 978-605-173-534-4

Boyutları : 12,5x17,5

Kapak Cinsi : Ciltli Kapak

İlgili Kitaplar