Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

BAŞARDİN

BAŞARDİN

Kategori : İş Dünyası

Yazar : Bülent Şenver

Editör : Tuba Nur Bakaçhan

Sayfa Sayısı : 328

Çıkış Tarihi : Ekim 2020

58.50

Kitap Hakkında


Yaşam boyu gösterdiğimiz her çabanın sonunda ya başarılı ya başarısız oluyor, çevremizdeki pek çok şeyi de başarılı veya başarısız buluyoruz:

“Gerçekten çok başarılı!”

“Yok, çok başarısız!”

“Başarıdan başarıya koşuyor,”

“Başaramayacak,”

“Sonunda başardın!” diyoruz.

Peki, nedir bu başarı: Para mı, itibar mı? Hem itibar hem para mı, ne para ne itibar mı? Başarısızlıktan korktuğumuz sırada başarılı olduğumuzdan emin miyiz? Kime göre başarılı ya da başarısızız?

 

Kırk yıllık meslek hayatı boyunca tam mânâsıyla başarıdan başarıya koşmuş bir işinsanı, Bülent Şenver veriyor bu soruların yanıtını.

 

Şenver, iş hayatındaki sayısız tecrübesini gençlerle paylaşmayı, kazandığı bütün başarılardan daha değerli buluyor. Baktığımızı görmemizi, duyduğumuza kulak vermemizi tavsiye ediyor ve mümkünse  “Amuda kalkın!” diyor: Çünkü dünyayı başka bir gözle görmemiz şart.

Başarmak kolay mı, zor mu? Bülent Şenver, bu ezeli soruya bir başka soruyla karşılık veriyor: “İnsan olmak kolay mı, zor mu?”

Şenver, başarıya ulaşma yolunda bu kitapta ilan ettiği ilkeler dışında hiçbir şeye yüz vermiyor. Başardin’in esas sırrı da bu ilkelerde...

“Başarı”nın aslında ne olduğunu merak edenlere...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737843

ISBN : 978-605-173-784-3

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar