Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bana Sevdiğini Söyle

Bana Sevdiğini Söyle

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Meriç Algün

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Mayıs 2009

32.50

Kitap Hakkında


Elizabeth Hotchkiss çalıştığı köşkün kütüphanesinde Bir Marki ile Nasıl Evlenilir adlı kitabın bir kopyasını bulduğunda, bunun birinin ona oynadığı acımasız bir oyun olduğunu düşünür. Bakacak üç kardeşi olduğu için zengin birisiyle evlenmekten başka çaresi kalmamıştır. Bir erkeği baştan çıkarmak için hazırlanmış bu rehber tam da ihtiyacı olan şeydir ve kitaba bir göz gezdirmenin bir zararı olmayacağını düşünür.
James Sidwell, Riverdale Markisi, teyzesinin peşine düşen şantajcıyı bulmak için köşke gelir. Kendini yeni emlak idarecisi olarak tanıtır. İlk şüphelisi, teyzesinin refakâtçisi Elizabeth'tir. Daha sonra, bu çekici genç kadının küçük kurallar kitabını bulduğunda, durum ilgisini çeker ve bir eş bulması için ona yardım etmeye karar verir. Tabii bu cazibeli oyunların kendisinin üzerinde uygulanmasına izin vererek. Fakat olaylar hiç tahmin etmediği bir şekilde gelişir ve ortada uygulanması gereken tek bir kural olduğunu anlar. O da Elizabeth'in markisiyle evlenmesidir..

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821612

ISBN : 9944-821-61-2

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


İnci P.

Dün Bana Sevdiğini Söyle kitabını bitirdim. Başları Elizabeth ve James arasındakiler eğlenceliydi ama çok kötü şartlarda öğrendi Elizabeth gerçeği... Ayrıca kütüphanede Blake ve Caroline ile olan konuşma sahnesinde James ileri de gitti Ama yine de Elizabeth'i evinden omzuna atıp götürmesi çok hoştu. Aralarında geçenler :D Hatta James'in bizde diğerlerinden farklı olan şey diyip öpmesi çok romantikti. Leydi Danburry'nin oyununa da fena geldiler. Avcı kulubesinde :D Bu kadının esprili anlatmını seviyorum kitaplarında aşk böcüklerinden çok daha fazlasını oluşturuyor bence Ayrıca Leydi Danburry'e bayılıyorummmm... Yazarın bütün kitaplarını okudum biri hariç umarım en kısa zamanda diğerleri de çevrilir...

fatma

bu tarz yani tarihi romanlara hasta olduğum için çok iyi olacağını düşünerek aldığım bir kitaptı evet kötü değil kesinlikle ama çok iyi de değildi..akıcılık, anlatım süper ama bir şeyler eksik .. julıe garwood tarihi romanlarını 2 yada 3 er kez okumuş biri olarak belki de çok açmadı.. yinede kötü değil..okumaya değer..

Deniz

Julia Quinn'in şimdiye kadar çıkan tüm kitaplarını aldım. Diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitabına da bayıldım. Tek kelimeyle mükemmeldi. Kitabı bitirmeden elimden bırakamadım. Julia Quinn herzamanki gibi yüreğinizi ısıtacak aynı zamanda bir o kadar da komik bir kitap yazmış. Elizabet'in tatlı sakarlıkları, James'in Elizabeth'le yakınlaşmak için yaptıkları kahkaha atmanıza sebep olabilir. Bu arada tüm Julia Quinn romanlarında olduğu gibi bir o kadar da romantizm ile dolu. James'in avcı klübesinde Elizabeth'e söyledikleri mükemmeldi. Kaçırılmaması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Ki eminim bu türü sevenlerin kitaplığında en az bir tane Julia Quinn kitabı vardır. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Aldığınıza değecek. Epsilon yayınevi lütfen yazarın diğer kitaplarını da biran önce Türkçeye çevirin.

..

Julia Quinn ve diğer tüm historical romance türünün en eğlenceli çiftiydi.James ve Elizabeth..Doğrusu "BİR MARKİ İLE NASIL EVLENİLİR?" ve "Leydi Danbury" çok iyi bir iş çıkardı.Tüm severlerin okuması gereken harika bir kitap. :)

Juve Baby

çok sıradandı bence,diğer tarihi romanlardaki entrika, heyecan, macera örgülerinden çok azını içinde bulunduruyodu, teyze karakterine dua edelim yoksa roman bomboş !! bide günümüzün Jane Austen'i diye bi yorum var yazarla ilgili, fazlasıyla büyük bir iddia, edebiyat tarihine yön vermiş bi isimden çok uzak Julia Quinn! ..***..

ulku kok

Böyle teyze dastlar başına. Elizabeth ile yeğeni Marki'nin evlenmesi için çeviridiği dolaba ben bile şaşırdım. Açıkçası bunu beklemiyordum. Bu kitabı beğendim. Tavsiye ederim..

acanlar

yazarın tartışmasız kalitesini bir kez de ben yenilemek istiyorum fakat epsilon yayınevi olarak mutfaktakiler bölümünden artık yeni eserleride yayınlamanızı önemle rica ederiz

ebru

Ben bu kitaba bayılmıştım ve 1 günde okudum ama Julia Quinn in çok fazla sayıda kitabı var ve basılmıyor lütfen daha fazla kitabı basılsın özellikle de 'To Catch An Heiress ' i. Bu yazarın romanlarına bayılıyorum... Bütün kitapları umarım biran önce basarsınız...

Merve

Harika harika.. Çok güzel bir kitaptı.. Çok severek okudum.. Kitabı bitirdiğimde keşke hiç bitmese dediğim türdendi. Bize bu kitabı çevirdiği için Epsilon'a teşekkürleer..

Gökçe

ben epsilon yayın evini çok seviyorum ama julia quinn i daha çok seviyorum o yüzden lüffen daha çok julia quinn kitabını çevirmenizi istiyorum Teşekkürler epsilon :))))))

nevin

romanı okurken dudaklarınızdan tebessüm eksik olmıcak aşk`ı ve mizahı bir arada bulacaksınız... epsilon çok rica ediyorum .judith mc naught, julıa Quınn ,julıe garwood` ,nicole jordan ,anna campbell, lısa kleypas, madelıne hunter. gibi aşk romanları yazarlarının diğer romanlarınıda yayınlayın., lütfen biraz acele edin zira bu yazarlar bağımlılık yaptı başka bir roman okuyamaz oldum...

seda

bu kitabı aldığım gün bitirdim tavsiye ediyorum okuyun. size keyif verecek romantik ve oldukça komik bir kitap. şahsen ben okurken çok eğlendim.

eylül

Julia süper bir yazar diğer kitapları gibi bu kitabıda harika okumaya başlayınca elinden düşüremiyosun ayrıca çok komik hele elizabet le james in dialogları çok güzel tek kelimeyle harika.

Selin

Süperdi gerçekten, bir solukta okudum...

Su

Julia Quinn yine mükemmel :)) Epsilon belki bir dahaki sefere yazarın "To Catch An Heiress" ını çevirir... "Bana Sevdiğini Söyle"deki Caroline ve Blake çifti baş karakterler olmakla birlikte James Sidwell de tüm komikliğiyle orda :))

Saynur

Bana sevdiğini söyle yazarın diğer kitapları gibi keyif verici enfes bir kitap. Aynı zamanda komik, gülmekten yerlere yatacaksınz diyebilirim::D

yeşim komi

Bu kitap Julia Quınn 'ın diğerki kitaplarından farklıydı.Kitabı sonuna kadar zevkle okudum ama bana göre kitabın sonunu biraz aceleye gelmiş gibi geldi .ama yinede orjinal ve yerinde espirileriyle kitap insana ayrı bir tat verdiğini söylemeden geçemiyeceğim.Keşke bu kitap tan önce Bridgerton ailesinin kitap serisini okusaydık .yüreğe söz geçmiyor serisinin kitaplarını da biran önce çevirirsenin seviniriz.teşekkürler epsilon..

glsh gvn

kesinlikle çok başarılı ve eğlenceli bir kitap.. sayfaları çevirirken bir marki ile nasıl evlenilir kitabını da okumuş gibi olduyorsunuz=) elizabeth ve james tadı damağınızda kalacak bi hikayeyi canlandırıyorlar=)