Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bahçedeki Çiçekler

Bahçedeki Çiçekler

Orijinal Adı : Into The Garden

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : V. C. Andrews

Çevirmen : Duygu UĞUR

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Haziran 2004

Kitap Hakkında


Mutsuz çocuklukları dışında ortak yanı olmayan dört genç kız, başlangıçta yabancı olmalarına karşın, zaman içinde acıklı geçmişlerinin onları sonsuza dek birbirine bağlayacağını görecekti. İlk kez Dr. Marlow'un grup terapi seansında bir araya gelen Misty, Star, Jade ve Cat, için, önceleri bu bağ bile çok kırılgandı. Yabani Çiçekler'in her biri, derinlerdeki acılarını, hiç kimseyle konuşamadıkları aile sırlarını, anne babalarının onları nasıl incittiğini, kullandığını ya da terk ettiğini anlattılar birbirlerine. Bu karanlık duyguları paylaştıktan sonra, gidecek hiçbir yeri olmayan kayıp çocuklar değildiler artık. Yalnızlık ve acı içinde geçen onca yıldan sonra, bu dünyada onları anlayacak birileri olduğunu görmüşlerdi. Terapiler sona erdiğinde, kızlar birbirlerini bir daha görüp görmeyeceklerini bilmiyorlardı...
Derken Jade hepsini, mutsuz çocukluğunun savaş alanı olan, anne babasının muhteşem malikânesine davet etti. Burada dostluk bağlarını ve birbirlerine duydukları güveni canlandırmayı umut ediyordu. Ancak bu kez, Dr. Marlow'un gözlemci bakışlarından uzak oldukları için, durum çok farklıydı. Artık Bahçedeki Çiçekler'di onlar. Dört genç kız, malikânenin çatısında, el ele tutuşup birbirlerine, şimdiye kadar kimseye söylemedikleri, içlerinde küllenmiş bir kor gibi yatan asıl gerçeği söylemeye yemin ettiler ve bir büyük sırrı paylaştılar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315890

ISBN : 975331589-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


....

ilk kitabını bır solukta okudum yabani çiçekler bu hiçbir D &R yada sahafta yok net üzerinden alcam son şansım:)

Tuğba ÖZSERBEST

V.C ANDREWS çok sevdiğim bir yazar. Ona ait okuduğum ilk kitap 'ÇATI'ydı. Belki inanmayacaksınız ama kitabı aldığım gün okumaya başladım ve bitirene kadar bırakamadım. Artık göz kapaklarım ağırlaşmıştı, gözlerim yorulmuştu saatlerce soluksuz okumaktan, fakat kitabı elimden bırakamadım ve sabahlayıp bitirdim:) Sonra çatı serisinin devamını aldım ve o kitapları da bir solukta okuyup bitirdim. Neredeyse kitaplarının tümünde aşktan, günahtan, suçlardan, yapılan haksızlıklardan bahsediyor. Fakat yazar bu konuları öyle güzel işlemiş ki sevgi ve nefreti aynı anda yaşayabiliyor, kitaptaki olaylarla sizin yaşamınızın yakından uzaktan alakası olmasa da her cümlede kendinizden birşeyler bulabiliyorsunuz. Kitabı okurken sanki bir roman okumuyormuşsunuz da 10 üzerinden 10 alan bir gerilim - korku filmi izliyormuşçasına geriliyorsunuz.Yazar bu konuda çok başarılı bence. Okuyucular üzerindeki etkisi eminim ki onun kitabı yazarken düşündüğü, bırakmak istediği etkidir. Kitaplarını çok beğenmiş olduğum için yazar hakkında derinlemesine bir araştırma yaptım ve aklımdan geçen şeye ulaşıyor gibi oldum:) Yazar hakkında okuduğum birkaç yazıda, kitaplarının kendi yaşamından birer kesit olduğu yazılıyordu ama kimse bunu net olarak söyleyemiyor. Sadece böyle düşünüldüğü yazılmış. Merak ediyorum acaba aranızda bu konuyla ilgili birşeyler bilen var mı ve bizimle paylaşır mı? :) teşekkürler...:)

İrem CEMRE

Bu kadının bütün kitaplarını okudum ve bu kadının romanlarına hastayım.

özlem yavuz

Ben zaten bir V. C Andrews hayranı olarak severek okudum kitabı. Arkadaşlar bu kadının bütün kitaplarını okumalısınız hepsi bir birinden güzel ve size hayatla ilgili bir çok detay veriyor ama sıkmadan çok akıcı ve harika aşk hikayeleri var:)

roublard

Gotik edebiyatın en iyi yazarlarından biri, kısaca SÜPER!

cansu

İlk kitabı elinize aldığınızda psikoloji ile ilgili sıkıcı bir roman okuyacağınızı sanıyorsunuz ve işte en büyük hatayı başta yapıyorsunuz çünkü bu kitap bir kaç dakika sonra size kendine bağımlı yapacak. Çoğu kişi V. C. Andrews'i okumadığı için öncesinde yorum yapıyor ama onu okuduktan sonra çok pişman oluyor. İnsanda ilk kitabını okuduktan sonra hemen bütün yazdığı serileri ve diğer kitaplarını okuma arzusu yaratıyor. Bu istek o kadar artıyor ki dayanamıyorsunuz sonunda diğerlerini de bir bakmışsınız okumuşsunuz. Yani size bahsettiğim bu kitap ve bu yazar insanda bağımlılık yaratıyor. Ben bugüne kadar 27 kitabını okudum ve şimdide üretimde bulamadığım kitaplarını arıyorum. Muhteşem ötesi ve tutkunu olacağınız bir kitap ve yazar arıyorsanız doğru yolu buldunuz... İyi okumalar

Deniz

Beni oldukça etkiledi diyebilirim.Benim için kitabın sürükleyiciliği çok önemlidir.Bu yüzden V.C.Anderews'un okuduğum yaklaşık 6 kitabıda beni hayal kırıklığına uğratmadı.Gönül rahatlığıyla söyleye bilirim ki başka tarzda ,başka birinin kitabını okumak bile istemiyorum.Şimdilik tek amacım bütün kitaplarını okumak.Aslında biyerlerde olup gururverici kitap yorumlarını okumasını bile isterdim...Neyse sözlerimi bağlamam gerekirse acıklıda olsa gerçekleri sevenler için GERÇEK HAYAT TADINDA.........

Burcu Ünsal

Okudum ve müthiş bir kitap okurken adeta bitirmek için uğraşmasamda okumam için çekiyordu beni. Hikaye çok güzel seçilmişti sürükleyiciydi. Okurken ara verince televizyon izlerken yemek yerken kitabı düşünüyordum hep ; Ama kitabı bitirince onu okumayı özlemiştim. Sonradan ilk kitabı olan ''Yabani Çiçekler'' i okumadığım aklıma geldi onu okudum ama 2. kitap daha güzel.

Derya Osmançelebioğlu

Yazarın birçok kitabını okudum ama pek bilinen bir yazar değil bu nedenle her kitapçıda olmuyor yazarın diğer kitaplarını okuduğunuzda gerçekten bağımlısı haline geleceksiniz ben şu ana kadar 22 kitabını okudum ve hiç birinden sıkılmadım herkese tavsiye ederim.

Sibel Yılmaz

Kitabı elime aldığımda psikolojik yanı ağırlıklı sıkıcı bir kitap diye düşünmüştüm. Hiç alakası yok gayet rahat okunan bir kitap. Dört genç kızın sırları ve çevirdiği dolaplar akıcı bir üslup ile anlatılmış.