Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bağlar

Bağlar

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Gregg Braden & Lynn Lauber

Çevirmen : Deniz Hüsrev

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 104

Çıkış Tarihi : Mart 2017

17.50
New York Times best-seller yazarı Gregg Braden, bu romanında kuantum fiziğiyle modern zamanın maneviyatını birleştiriyor.“Gregg Barden, hem zihnimizi açıyor hem de kalplerimizedokunuyor.”  Dr. Deepac Chopra

Kitap Hakkında


Günlük Hayattan Mucizevi Öyküler

 

Bağlar


İkiz kardeşler Charlie ve Jack Franklin’in arasında doğduklarından beri gizemli bir bağ vardır. Aralarında ne kadar mesafe olursa olsun, birinin hissettiği şeyi diğeri de hissetmektedir. Uzun saçları ve dövmeleriyle Jack sanat okulunda okurken, Charlie Amerikan ordusuna katılmış ve Afganistan’da göreve gitmiştir.
Bir gece Jack korkunç bir önseziyle Charlie’nin tehlikede olduğunu hisseder. Ona acilen ulaşmak ister. Sürekli şimşeklerin çaktığı ve yağmurun hiç durmadığı gecede Jack internet bağlantısı bulabilmek için telaşla dolaşırken kendini eski lisesinde bulur ve fizik öğretmeni Peter Keller ile karşılaşır. Jack’in hikâyesini dinleyen Peter ona kuantum dolaşıklığı teorisinden bahseder. Jack ve Peter, bir yandan Jack’in önsezisini bilimsel yollarla tanımlamaya çalışırlar, bir yandan da Charlie’yi korumak ve kaderini değiştirmek umuduyla zaman karşı yarışırlar.

New York Times best-seller yazarı Gregg Braden, bu romanında kuantum fiziğiyle modern zamanın maneviyatını birleştiriyor.


“Gregg Barden, hem zihnimizi açıyor hem de kalplerimize
dokunuyor.”                            –Dr. Deepac Chopra

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 978-605-173-262-6

ISBN : 978-605-173-262-6

Boyutları : 12,5 x 17,5

Kapak Cinsi : 3. hamur 80 gr / Sert Kapak

İlgili Kitaplar