Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bağışlanmış Hüzün

Bağışlanmış Hüzün

Kategori : Türk Edebiyatı > Şiir

Yazar : Nevzat Çelik

Editör : Aysel ÇELİK

Sayfa Sayısı : 254

Çıkış Tarihi : Nisan 2005

12.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


"Beni Düzgün'e iten asıl duygu nedyi biliyor musun ?
Nereden bileceksin ? Hakan'a aşık olup onun evine yerleşmen ! Şaşırma ! Platonik aşklarımız, el ele tutuşmalı, öpüşmeli ilişkilerimiz dostluğumuzdan zaman çalmadığı gibi, daha da eğlenceli hale getiriyordu her şeyi. Ama sen tutup Hakan'a gittin.
Kendimi büyük bir boşluğun içinde buldum birdenbire.
Yurt hapishaneye, oda hücreye dönüşmüştü benim için.
Her akşam firar eder gibi geliyordum arkandan. Adam bir gün olsun 'ne oluyor' diye sormadı. Neredeyse üçümüz birlikte yaşamaya başlamıştık. Sana ne kadar sıcaksa, bana da o kadar sıcak davranıyordu.
Birlikte yiyor, birlikte içiyor, birlikte geziyorduk. tüm bunları yaparken, paylaşırken, senin elini tutuyor, seni öpüyordu.
Sonra siz, beni bırakıp yatmaya gidiyordunuz. Sevişiyordunuz. Kimi zaman seslerinizi duyuyordum. Sana aptalca gelecek ama haksızlığa uğradığımı düşünüyordum. Bir gün biriniz, 'Sen de gelsene, diyecekmiş gibi geliyordu bana; demiyordunuz. İşte o akşamlardan birinde Hakan'ın elini tuttum, sarıldım. Yine senin yanına gitti.
Keşke ben de gelseydim arkasından. Hayatımda bir kez bende çocuk olup ağlasaydım; korkuyorum deseydim, üşüyorum deseydim, o yaptığnızdan ben de istiyorum deseydim; girseydim aranıza!"

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317221

ISBN : 975331722-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


ANZEL

Bu kadarını asla beklemiyordum. Kitap okuyanı içine çekiyor adeta, her saniyesinde onların yanında sanki siz onları görüyorsunuz da onlar seni görmüyor. Yüreğine sağlık Nevzat Çelik

uğur

Bu kadar güzel bir kitap beklemiyordum açıkcası. Kitabın sonlarına doğru kafanda sürekli farklı düşünceler dolaşmaya başlıyor. Korkular başlıyor. Umarım şu an düşündüğüm olmaz diyorsun. Ama o yöne doğru gidiyor kitap... Sonra korktuğun oluyor ve dayanamayıp hıçkıra hıçkıra ağlıyorsun. Evet kitabı okurken bunları hissettim ve kitabın sonunda o kadar çok ağladım ki... Beni ağlatabilen Vedat Türkali'nin kitaplarının dışındaki tek kitaptı. Hakan ile Selin arasındaki aşkın hikayesi bu. Sıradışı bir yaşam.

mehmet gündüz

Üşüten, titreten bir yolculuğa çıkıyoruz, aşkın acıtan renginin ne kadar koyu olduğunu öğreniyoruz. Teşekkürler. Şiir ise bir başka güzeldi. Kaleminize sağlık.

birol

Bir ustaki yüreği ile yazan, bir ustaki mücadelesi ile sevgi sunan, O?nu okuduk, O?nunla büyüdük, O?nun eserleri ile yaşıyoruz. Ne mutlu ki böyle bir usta var. Saygılarımla

Nazım Yaşar

Bizi sevgili Nevzat Çelik'le yeniden buluşturduğu için Epsilon Yayınevi'ne teşekkürler. O'nun yüreğide, kalemide insan kokar, sevgi kokar. Kitapları, yazdıkları bir dost gibidir. Yaşadığım sürece seni okuyacağım, hep yazın lütfen... Sevgiler, saygılar...