Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Bacak Kadar Çocuk Yazıyor

Bacak Kadar Çocuk Yazıyor

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman

Yazar : Sevda Fırat Ak

Sayfa Sayısı : 205

Çıkış Tarihi : Haziran 2005

Kitap Hakkında


Bu kitapta, bir yılı aşkın süre boyunca ailesinin ve kendisinin başından geçenler, küçük Ebru'nun kaleminden anlatılıyor.
Ebru, okula başladığı günden itibaren sınıfta yaşadıklarını, arkadaşlarını, abisiyle arasındaki bitmek bilmez çekişmeyi, anne babasının tatlı atışmalarını, sevgili dayısını, tatillerini, sevinçlerini ve üzüntülerini; kısacası dikkatini çeken her şeyi günlüğüne kaydediyor. Çok eğlenceli olan bu kitap, bütün güzel çocuk kitapları gibi hem çocuklar hem de büyükler tarafından okunmaya değer.
"Bacak Kadar Çocuk Yazıyor", daha önce "Hepsi Tüylü Birkaç Öykü" ve "Unutma Büyürken" adlı kitaplarını yayımladığımız Sevda Fırat Ak'ın son kitabıdır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317603

ISBN : 975-331-760-3

Boyutları : 130x195

Kapak Cinsi : Sert Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Damla Tosmak

Gerçektende gülmek istiyorsanız K-E-S-İ-N-L-İ-K-L-E almalısınız.komik yerlerini kalemle çizdim.Aileme okuyorum.onlarda çok gülüyorlar.kısacası:içi neyse dışıda öyle bir kitap...:)

bilge

Daha okımadım ama çok güzel bir kitap gibi görünüyor. En kısa zamanda okuyacağım. Kitabın başından komik olduğu görülüyor!

buket kor

Kızıma aldım, biz ailecek çok gülerek okuduk. Çocuklardan daha çok güldük. Yetişkinler kaçırmasın diyoruz.