Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Av Mevsimi

Av Mevsimi

Orijinal Adı : Open Season

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Linda Howard

Çevirmen : Yosun Akverdi

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 344

Çıkış Tarihi : Mayıs 2012

22.50
SATIŞ DIŞI
Ne dilediğinize dikkat edin... Gerçek olabilir...

"Çirkin ördek yavrusunun büyüleyici bir kuğuya dönüştüğü bir modern zaman hikâyesi."
People

Kitap Hakkında


Hep Senin Yanındayım ve O Gecenin Ardından adlı eserleriyle beğeni kazanan New York Times çok satanlar yazarı Linda Howard'ın nefes kesici, kışkırtıcı, eğlenceli ve o bir o kadar etkileyici olan bu romanını da zevkle okuyacaksınız...

Ne dilediğinize dikkat edin... Gerçek olabilir...

Daisy Minor otuz dördüncü yaş gününde tüm hayatını yenilemek adına bir karar alır. Kasaba kütüphanesinde yönetici olan Daisy sıkıcı kıyafetler giymekte, sıradan görünmekte ve neredeyse on yıldır kimseyle flört dahi etmemektedir. Artık hayatına, özellikle de seks hayatına yön vermesinin zamanı gelmiştir. Bu yüzden iyi huylu kız kurusu profilinden olağandışı bir parti kızına kulüplerde dans eden, kahkaha atan ve erkeklerle kaygısızca flört eden birine dönüşür ve bir koca avına giriştiğini açıkça ortaya koyar. Fakat eğlenerek özgürlüğün tadını çıkardığı günlerde tanık olmaması gereken bir şey görünce bir katilin hedefi haline gelir. Ve hayatını paylaşabileceği erkekle tanışamadan birinin korumasına ihtiyaç duyar.

"Harika bir kitap. Howard çarpıcı diyalogları ve karakter tasvirleriyle okurlarını avucunun içine alıyor."

Rendezvous

"Çirkin ördek yavrusunun büyüleyici bir kuğuya dönüştüğü bir modern zaman hikâyesi."

People

"Heyecan verici ve hayranlık uyandıran bir roman."

The Orlando Sentinel

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825399

ISBN : 9789944825399

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Hülya

Av Mevsimi - Linda Howard Aşk,polisiye,mizah,gizem türünde roman okumak isteyenler bence Linda Howard'ı sakın es gecmeyin ki,Nora Roberts.Sandra Brown severler bu yazara bayılacak.Ozellikle dışı sert maco erkekleri tam Alfa erkegi... Av Mevsimindeki Jack Russo'da tam anlamıyle bir Alfa erkeği:)) 34 yasindaki kız kurusu Daisy ile eski Sawa elemani polis şefi Jack'ın hikayesi. Gösterişsiz Daisy Kasabanin kütüphanecisi idi. 34 yaşina geldigi halde basindan ne ask macerasi gecmiş ne de evlenme durumu olmuştu. Artık bu durumu değiştirmak için kolları sıvamanın zamanı gelmişti..Kız kardeşi güzel olan o zeki olandı..Kızkardeşi evlenip çoluk çocuğa karışmıştı bile..Daisy Minör daha fazla beklememeye karar verdi kasabadaki eşcinsel bir erkek olan Todd Lawrencw'den yardım istemeye karar verir...Böylece değişim süreci başlar.... Jack ise eski Sawa elemani idi cok aktif ve tehlikeli olan meslek yasami karısından boşanma sebeplerinden biridir..İri yarı atletik bir kas yığınıdır Daisy'ye göre:)) Jack Russo Cocukken yaz aylarinda yanina geldigi teyzesi vefat ettiginde ona bu sakin kasabadaki evini bıraktiktan sonra artık bu tehlikeli meslek yaşamına son verip sakin bir hayata geçiş yapmaya karar vererek bu kasabaya yerlesir...Şansı da yaver giderek bu kasabının emniyet şefi olur..Belediye Başkanı Temple Nolan'dan çoğu sert:)) ve becerikli özelliklerini de saklar...Vee göreve başlar...Kütüphane ile emniyet binası aynı binadadır vee Ikili birbirlerini tanimaktadir aslinda bazen burnumuzun ucundakini görmeyiz ya Daisy'de durum aynen böyle idi. Daisy dış görünüşünü değiştirip çok çarpıcı bir kadın olduktan sonra ilk işi kasabanın gece kulüplerine gidip şansını denemeye karar verir...Deyim yerinde ise avlanmaya çıkar...Ve olaylar zinciri çorap söküğü gibi başlar.Hiç olmadık bir yerde olmadık bir sahneye tanıklık eder..Kasabanın şefi de onu olaylardan korumakta kararlıdır..Ama baştan çıkarmada da..Baştan çıkarmakta ne lazımsa yapmakta kararlıdır..Onu ölen Betsy Teyzesine benzetmektedir:)) Başlarda ciddi olmadan başlayan ilişki kasabaya tam anlamı ile bomba gibi bir gündem konusu olur...Daisy ne kadar kaçarsa kaçsın Jack yoluna çıkar adeta kısmetini kapatır...Ne yapsa bu kas yığını adamdan kurtulamaz:)) Hele ikilinin eczaneden bir prezervatif alma sahnesi vardi ki okurken kahkahalarimi tutamadim... Asla sıkılmadan okuyacağınız bir roman..Belki O Gecenin Ardından gibi değil ama yazarın yine de güzel kitaplarından..Ne çeviride ne de edisyonunda bir hata görmedim..Kitap beni öylesine bir sarmaladı ki..Olaylardan başka ve Jack ile Daisy'nin çekişmeli aşklarından başka bir şeyin farkına varamadım.. Bence vakit geçirmeden bu güzel kitabı okuyun..Tavsiye ederim...Moralinizi düzgün bir şekilde kitap kapağınıı kapatacaksınız..

Juve Baby

ahh Tanrım yeni bi Linda Howard romanı, twitter'da linki görünce sevinç çığlığı attım resmen (L) .. darısı Christine Feehan ve Lara Adrian'ın kitaplarının 4.lerine =) ..***..