Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ateşle Oyun

Ateşle Oyun

Orijinal Adı : Trial By Fire

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nancy Taylor Rosenberg

Çevirmen : İbrahim Kırkağaçlıoğlu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 358

Çıkış Tarihi : Mart 2003

Kitap Hakkında


Dallas Bölge Savcılığı'nın iki numaralı koltuğunda oturan Stella Cataloni, yıllardır peşinde olduğu bir suçluyu nihayet mahkum ettirmek üzeredir. Bu, onun kariyerinde önemli bir adım olacaktır. Ancak her başarılı insan gibi Stella'nın da hırsın esiri olmuş düşmanları vardır. Rastlantısal bir olay, amaçlarına ulaşmak için yasadışı yollara başvurmaktan çekinmeyen bu insanları harekete geçirir.
Stella dehşete kapılarak, kanunları uygulaması ve koruması gereken insanların kendisini bir ateş çemberine kıstırmaya çalıştıklarını görür. Bir kısmı Stella'yı mahvetmeyi, daha iyi bir mevkiye gelmenin aracı haline getirmeyi isterken, bir kısmı onu yasadışı işlerinin önünde bir engel olarak görmektedir. Genç kadın, bir komployla karşı karşıyadır.
Stella Cataloni'nin macerasını merakla okuyacak, aslında toplumu kendi kurumlarından çok, üzerinde yükseldiği değerlerin taşıyıcısı olan bireylerin güvence altına aldığından bir kez daha emin olacaksınız.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314251

ISBN : 975331425-6

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle