Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ateş ve Matem

Ateş ve Matem

Orijinal Adı : Jesus Boy

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Preston L. Allen

Çevirmen : Anıl Ceren Altunkanat

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 331

Çıkış Tarihi : Ağustos 2010

19.50

Kitap Hakkında


PRESTON L. ALLEN'I, JUNOT DİAZ VE TONI MORRISON'LA AYNI SAFA YERLEŞTİREN GÖRKEMLİ BİR YENİ ROMAN
Dinsel inançların gölgesinde tutkulu bir aşk.
Jesus Boy ve Elwynin sıradışı aşkı
yüreğinize dokunacak

Suların Üzerinde Yürüyen Kutsal Kurtarıcımız Kilisesi cemaatinin arasına, Afro-Amerikalı tâlihsiz bir Romeo ve Jülyet katılır. Jesus Boyun dünyasında, Romeo, on altı yaşındaki Elwyn Parkerdır. Dini bütün ve açık yürekli bir piyano dâhisi olan Elwyn, tüm hayatı boyunca tutkun olduğu güzel kızın, artık gizlenemeyecek derecede hamile olduğunu ve yakın zamanda bir başkasıyla evleneceğini çok geç öğrenir. Romanın Jülyet'i olan kırk iki yaşındaki güzel dul Morrisohn ise, kederinin yol açtığı acılar ve karmaşık duygular içerisinde en sonunda kendini Elwynin kollarında bulur.
Aralarındaki yaş farkının yol açtığı sorunlara ve güçlü dinsel inançlarının katı yasaklarına rağmen, Elwyn ile Morrisohn'un aşkları gerçek bir aşktır. Ve bu aşk, kiliselerindeki sofuların, içki karşıtlarının ve kutsal ruh muhafızlarının arasında serpilirken, dindar kişilerin karanlık gizemleri ile kadim suçlarını da zeka kıvraklığı ve sezgiyle acı bir biçimde ortaya çıkartır. Jesus Boy'da Elwyn, kutsal kişiliklerin bizlerden hiç de farklı olmadığını trajedi ve tezahür yoluyla keşfeder.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823067

ISBN : 9789944823067

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle