Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Assassin’s Creed  Suikastçının İnancı / Sırlar

Assassin’s Creed Suikastçının İnancı / Sırlar

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Oliver Bowden

Çevirmen : Erhan Gülşen

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 494

Çıkış Tarihi : Aralık 2015

74.50

Epsilon Video


Kitap Hakkında


HAKİKAT KANLA YAZILACAK!
Eskisinden daha tecrübeli, daha bilgili ve daha tehlikeli olan Usta Assasin Ezio Auditore, Altaïr’in kayıp kütüphanesini –belki de Tapınakçıları sonsuza dek yok etmenin çözüm yolunu içeren bir kütüphaneyi– bulmak üzere destansı bir yolculuğa çıkacaktı. Ancak korkunç bir keşif onu beklemekteydi.


Kütüphane yalnızca gizli bir ilmi değil, aynı zamanda dünyanın o güne kadar öğrenmiş olduğu en sarsıcı sırrı içeriyordu; Tapınakçıların insanlığın kaderine hükmetmek için kullanmayı umduğu bir sırrı… Kütüphaneye girmek için beş anahtara ihtiyaç vardı – onları bulmak için de Ezio’nun giderek büyüyen bir Tapınakçı ordusunun Osmanlı İmparatorluğu’nun istikrarını tehlikeye attığı bir şehre, çalkantılar içindeki Konstantinopolis’e seyahat etmesi gerekecekti.


Atası Altaïr’in izinden yürüyen Ezio’nun Tapınakçıları son kez yenmesi gerekiyordu. Çünkü durum hiç bu kadar kritik olmamıştı ve kutsal bir yolculuk olarak başlayan serüven zamana karşı yarışa dönüşmüştü...
Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı’yla!.. 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051730851

ISBN : 9786051730851

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi :

İlgili Kitaplar