Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Assassin's Creed | Suikastçının İnancı 6:  Cehennem

Assassin's Creed | Suikastçının İnancı 6: Cehennem

Kategori : Bestseller > Roman

Yazar : Oliver Bowden

Çevirmen : Şebnem Tansu

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 421

Çıkış Tarihi : Mayıs 2018

42.50

Kitap Hakkında


YÜZKARASI BIR ASSASİN.

İYİ GİZLENMİŞ BİR AJAN.

KEFARET İÇİN BIR ARAYIŞ.

 

1862; Londra Sanayi Devrimi’nin dönemecinde ve dünyanın ilk yeraltı demiryolu hattının yapımı devam ediyor. Kazıda bir ceset bulunduğunda, bu Assasinler ve Tapınakçılar arasındaki asırlar süren savaşın en ölümcül bölümünün başlamasına sebep oluyor.

 

Karanlık sırları olan, iyi gizlenmiş bir Assasin ve Tapınakçıları ülkenin başkentinden silip atacak bir görev... Yakında Yoldaşlık bu Assasini, Jacob ve Evie Frye’ın akıl hocası Henry Green olarak tanıyacak. Ama şimdilik o Hayalet.

 

Bir Assasin olarak eğitilmişti ama bazen insanın içindeki bir şey, öldürmeye karşı duyarlı olur ve onu bunu yapmaktan alıkoyardı. Hayalet'te böyleydi ve işte bu yüzden Assasin olmanın bir yolunu bulmalıydı.

 

Oliver Bowden (d. 1948), ünlü bir romancı ve Rönesans tarihçisidir. Halen Paris’te yaşamakta olan yazar, Assassin’s Creed bilgisayar oyunlarını romanlaştırmasının yanı sıra pek çok kurgu ve kurgu dışı eser kaleme almıştır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734002

ISBN : 9786051734002

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 60 gr. 3. Hamur Creamy / 230. gr Bristol-Mat selefon / Karton Kapak

İlgili Kitaplar